PL | DE | EN | CZ
Blog / Neony LED: dwa warianty, jeden wspólny cel: efektowna i długotrwała reklama świetlna

Technologia nieustannie rozwija się, dzięki czemu poszerzają się nasze możliwości!

Coś, co jeszcze niedawno było niewykonalne (np. podświetlenie małego napisu – bo za cienki, bo za drobny) teraz jesteśmy w stanie spełnić z pełną dokładnością!

Technologia druku 3D, która z rozmachem zadomowiła się w naszej ofercie, pozwala nam na produkcję podświetlanych liter przestrzennych o różnej wielkości, w tym drobnicę nawet o wysokości 5-10 cm!

Dzięki temu niewielkie napisy naścienne lub drobne treści do podświetlenia na kasetonie lub neonie nie są nam straszne!

Neony LED produkujemy na 2 sposoby:

  • o bokach z PCV – świecące fronty, nieświecące białe boki proste
  • drukowane 3D – świecące fronty i boki (lub tylko fronty, zależnie od kolorystyki), boki w różnych kształtach, szeroki wybór wariantów kolorystycznych

Istnieją projekty, które są wykonalne tylko w jednej z tych technologii, np.

  • długi napis o czcionce z połączonych znaków = wykroczy poza obszar roboczy drukarki 3D, więc wtedy neon LED z PCV
  • napis o wysokości do 10 cm lub znaki o bokach kolorowych = tylko druk 3D

Przy wyborze reklamy u nas możesz wybrać jeden z tych wariantów lub możesz połączyć dwie technologie, jeśli na przykład projekt zawiera bardzo duże lub długie elementy (możliwe tylko dla boków PCV) i jednocześnie dolny napis z małych literek (wykonalnych tylko w wersji drukowanej). Na zdjęciach pokazujemy przykład takiej realizacji.

Dzięki dwóm odsłonom neonu LED już nie musimy używać nielubianych przez nas słów: "Tego nie da się wykonać!"

Masz wątpliwości, którą technologię neonu wybrać lub czy wszystkie elementy Twojego projektu będą wykonalne w wersji świetlnej? Skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w uzyskaniu optymalnego rozwiązania dla Twojej reklamy!Neon LED - System Covers Neon LED - System Covers Neon LED - System Covers Neon LED - System Covers Neon LED - System Covers Neon LED - System Covers