PL | DE | EN | CZ
Blog / Literowe dekoracje -Cyfry podświetlane mogą wygenerować nawet 3 razy większy zysk

Duże cyfry z żarówkami na wynajem

"Wszyscy tylko ten LOVE i LOVE..." powiedział do nas jeden z klientów. Faktycznie, napisy LOVE stały się bardzo popularne i lubiane. Ich zastosowanie to głównie wesela, jednak zdarzały się także inne okoliczności, jak walentynki, zaręczyny, lub romantyczna sesja zdjęciowa. Zauważyliśmy jednak, że są jeszcze inne znaki, które mają spory potencjał. To cyfry, duże, podświetlane, dekorujące urodziny, jubileusze, rocznice, czy inny event (iwent) często biznesowy. Warto zauważyć, że o ile wesele ma się raz w życiu (chociaż i to nie jest już normą), tak urodziny są każdego roku. Jakież to daje możliwości! Każdy klient może do nas powracać co rok!

Na przyjęcie urodzinowe wypożycza się zwykle 2 znaki, a w przypadku imprez dla maluchów - jeden. Przeliczając na osobę (jeden jubilat kontra para młoda) wychodzi nam taka sama średnia ilość znaków - 2szt. Zysk na wynajmie, w przeliczeniu na sztukę litery, jest zatem taki sam, jak np. dla liter LOVE. Należy jednak pamiętać, że jubilat będzie naszym potencjalnym klientem wielokrotnie. 

Najpopularniejsze obecnie jubileusze, cieszące się sporą popularnością wśród wynajmujących podświetlane cyfry to w kolejności: 18, 40, 50, 1, 2, 3, 20, 25, 30, 5. 
Wystarczy zatem posiadanie znaków 0, 1, 2, 3, 4, 5 i 8, aby spora cześć imprez została rozświetlona przez nasze cyfry. Z naszego doświadczenia wynika, że posiadając taki zestaw znaków, można liczyć na 3-4 krotnie częstsze najmy, niż w przypadku typowego napisu na wesele. 

Inne plusy z posiadania cyfr na wynajem, to:

  • mniejsza inwestycja w pojedyncze znaki - pojedynczy produkt kosztuje znacznie mniej niż cały napis, a daje więcej możliwości zastosowania,
  • możliwość powiększenia grupy odbiorców i zbudowania własnej bazy stałych klientów, a co za tym idzie zastosowania taniego i bardzo skutecznego marketingu,
  • większa mobilność - 1 lub 2 cyfry, nawet 100 cm, łatwiej przewieźć niż cały napis, nawet w aucie osobowym. 
  • możliwość tworzenia przeróżnych kompozycji w szerokim zastosowaniu - tutaj pole do popisu jest ogromne, bo do obsługi będą urodziny, jubileusze, eventy firmowe, studniówki, rocznice ważnych wydarzeń itp. 

Wszystkim osobą zajmujących się najmem literowych dekoracji, serdecznie polecamy poszerzenie swojej działalności o cyfry.
Zapraszamy do obejrzenia przykładowych zdjęć cyfr naszej realizacji.