PL | DE | EN
Produkty - dekoracje ślubne
Podświetlane literowe dekoracje na wesele

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produkowanych przez nas PODŚWIETLANYCH LITEROWYCH DEKORACJI na ślub, wesele, urodziny, rocznicę, zaręczyny, walentynki, czy inną ważną okoliczność.


W skład naszej oferty wchodzą:

Neon LED w postaci napisu MIŁOŚĆ, napis miłość do powieszenia na wesela

Podświetlany, wiszący NEON LED w postaci napisu MIŁOŚĆ, zwany również LEDONem, to napis stylistyką nawiązujący do kultowych neonów - jednak pozbawiony ich wad. Pisana MIŁOŚĆ emituje bardzo przyjemne, miękkie, białe światło, które delikatnie rozświetla pomieszczenie. Sprawia niesamowite wrażenie, zarówno w bezpośrednim odbiorze, jak i na fotografiach. Jest lekki, wygodny w transporcie, a przy tym tańszy niż klasyczne neony. 

Koszt zakupu LEDONU MIŁOŚĆ uzależniony jest od jego wymiarów oraz efektu podświetlenia. Produkt ten mamy dostępny w 5 różnych wzorach:

WZÓR 1 - produkt dostępny w naszym sklepie:

 • wymiary 80x40 cm - podświetlenie białe = 990 zł brutto
 • wymiary 80x40 cm - podświetlenie kolorowe (LED RGB) = 1340 zł brutto

WZÓR 2 - produkt dostępny w naszym sklepie:

 • wymiary 80x40 cm - podświetlenie białe = 990 zł brutto
 • wymiary 80x40 cm - podświetlenie kolorowe (LED RGB) = 1340 zł brutto

WZÓR 3 - produkt dostępny w naszym sklepie:

 • wymiary 120x45 cm - podświetlenie białe = 1349 zł brutto
 • wymiary 120x45 cm - podświetlenie kolorowe (LED RGB) = 1754 zł brutto

WZÓR 4 - produkt dostępny w naszym sklepie:

 • wymiary 136x74 cm - podświetlenie białe = 2099 zł brutto
 • wymiary 136x74 cm - podświetlenie kolorowe (LED RGB) = 2555 zł brutto

WZÓR 5 - produkt dostępny w naszym sklepie:

 • wymiary 100x50 cm - podświetlenie białe = 1447 zł brutto
 • wymiary 100x50 cm - podświetlenie kolorowe (LED RGB) = 1831 zł brutto

 

LEDONOWA MIŁOŚĆ to doskonałe uzupełnienie dla stojących liter lub jako samodzielna forma dekoracji sali weselnej. Neon LED najczęściej wykorzystywany jest jako dekoracja kurtyny lub ścianki weselnej, sceny, wejścia na salę, czy nawet przepięknych szklanych tarasów, często występujących w domach weselnych i restauracjach. Może również służyć jako lampa ścienna, przyjemnie rozświetlająca apartament Państwa Młodych w noc poślubną.

Wyjątkowa dekoracja urodzinowa - podświetlane cytry 18 energooszczędnymi żarówkami LED

Podświetlane żarówkami CYFRY są efektowną i elegancką dekoracją przede wszystkim takich okazji jak urodziny, rocznice, studniówki czy nowy rok. Cyfry świetnie komponują się z podświetlanymi literami, jeśłi jest taka potrzeba jak w przypadku studniówek, czy imprez firmowych. W swojej ofercie posiadamy wszystkie podświetlane cytry 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9. 

Cyfry zostały wykonane, z użyciem precyzyjnych maszyn sterowanych komputerowo, z białego PCV o grubości 10 mm. Taki materiał zapewnia im wytrzymałość i stabilność. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co sprawia, że montaż jest prosty i nie zajmuje więcej czasu niż wpięcie wtyczki do kontaktu.

Koszt zakupu dowolnej cyfry uzależniony jest od jej wysokości:

 • 100 cm = cena: 650 zł brutto
 • 120 cm = cena: 845 zł brutto

 

Kolorowe CYFRY 18 podświetlane modułami RED, sterowane z pilota

Najpierw były gotowe napisy, jak LOVE, MIŁOŚĆ, AMORE, potem litery - inicjały, a potem CYFRY i znaki świetlne. Przestrzenne Cyfry są doskonałym uzupełnieniem liter i mają znacznie więcej odbiorców, ponieważ stanowią wyjątkową dekorację na wiele okazji. Sprawdzą się idealnie na imprezy, takie jak: rocznice, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia noworoczne, baby shower, czy imprezy firmowe. Duże, świecące CYFRY świetnie ozdobią i rozświetlą parkiet, strefę wypoczynku, czy ogród i są oryginalnym tłem do zdjęć.

Kolorowe CYFRY podświetlane modułami LED RGB, są doskonałą alternatywą dla CYFR z żarówkami. CYFRY te mają podobny wygląd, jak CYFRY żarówkowe, tzn. tę samą wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Koszt zakupu liter cyfr LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

 • 100 cm = cena: 975 zł brutto / szt.
 • 120 cm = cena: 1387 brutto / szt.
Biały napis MIŁOŚĆ z żarówkami na wesele, ślub, zaręczyny

"Żyjemy w Polsce, więc mówmy po Polsku!"- po takich uwagach powstał napis MIŁOŚĆ. To unikatowa alternatywa dla popularnego napisu LOVE. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią klasykę, prostotę, a także... pięknie brzmiący język ojczysty!

Napis MIŁOŚĆ jest dekoracją przeznaczoną dla par wybierających klasykę i prostotę symboli. Litery MIŁOŚĆ mają bardzo szerokie zastosowanie, od takich uroczystości jak zaręczyny, ślub i wesele, po walentynki, rocznice czy scenografię do klipów muzycznych lub ślubnych filmów, a nawet jako atrakcja w kąciku fotograficznym dla gości.

Koszt zakupu liter MIŁOŚĆ w wersji białej uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 3,6 m) = cena: 3900 zł brutto*
 • 120 cm (szerokość ok. 4,3 m) = cena: 5100 zł brutto*

Napis MIŁOŚĆ może mieć również indywidualny, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki ażurowym nakładkom. Obecnie w ofercie posiadamy kilka gotowych wzorów:

 • ażur kwiatowy
 • ażur w serca
 • ażur góralski (inspirowany parzenicami i rozetkami)
 • ażury folkowe (kwiatowo-ludowe z wykorzystaniem mandali)

Więcej o wzorach znajdą państwo w realizacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania na zamówienie indywidualnych ażurów.

Koszt kompletu 6 szt. ażurowych nakładek wynosi:

 • dla wysokości napisu MIŁOŚĆ 100 cm = cena: 1000 zł brutto*
 • dla wysokości napisu MIŁOŚĆ 120 cm = cena: 1200 zł brutto*

Uwaga*: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco wyższe. 

Drewniana MIŁOŚĆ podświetlana żarówkami

Drewniany napis MIŁOŚĆ łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali, chcą niesamowitego efektu wizualnego. Ewekt ten jest potęgowany przez zastosowanie stylowych żarówek filamentowych z wyeksponowanym żarnikiem. Ze względu na zastosowany materiał, drewnianej MIŁOŚCI, można nadać jaśniejszy, bądź ciemniejszy odcień poprzez bejcowanie.

Koszt zakupu liter MIŁOŚĆ w wersji surowej uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 3,6 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,3 m) = cena: 5100 zł brutto

Uwaga: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco większe.

Uwaga: Wspomniana wyżej opcjonalna usługa bejcowania sklejki drewnianej to dodatkowy koszt 300 zł brutto.

Pisana MIŁOŚĆ z żarówkami, litery na wynajem

Napis MIŁOŚĆ cieszy się, w ostatnich czasach, tak dużą popularnością, że zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy jego 3 wersję, przy użyciu czcionki pisanej. Technika wykonania oraz materiał, każdej wersji MIŁOŚCI jest inna, łączy je jednak stabilność, solidność, dokładne wykonanie oraz niepowtarzalny styl. Prezentowany na zdjęciach napis składa się z trzech części (M+iło+ść), co ułatwia jego transport czy montaż na miejscu. Każdy człon dekoracji posiada własny (odpinany) przewód zasilający.

Pisaną Miłość proponujemy Państwu w trzech rozmiarach:

 • wysokość 80 cm (szerokość ok. 225 cm) = cena: 2750 zł brutto,
 • wysokość 100 cm (szerokość ok. 280 cm) = cena: 3300 zł brutto,
 • wysokość 120 cm (szerokość ok. 336 cm) = cena: 3900 zł brutto.
Kwiatowa MIŁOŚĆ, ażurowe nakładki

MIŁOŚCI zawsze jest niedosyt, prawda? My też tak czujemy, dlatego powstał kolejny projekt "KOLOROWA MIŁOŚĆ", podświetlona modułami LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w modelu podświetlanym żarówkami, tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Przestrzenne litery MIŁOŚĆ LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem RF, również będącym częścią zestawu.

MIŁOŚĆ LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi, migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu MIŁOŚĆ jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Koszt zakupu liter MIŁOŚĆ LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

 • 100 cm (szerokość ok. 3,60 m) = cena: 5100 zł brutto*
 • 120 cm (szerokość ok. 4,30 m) = cena: 6900 zł brutto*

Uwaga*: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco wyższe.

Litery LOVE - podświetlany napis LOVE o szerokości 2,5m

Bezszeryfowa wersja liter LOVE tworzy napis o szerokości około 2,5m, zamiast 4m jak jest to w przypadku LOVE w stylu retro. Takie rozwiązanie wiąże się z niższą ceną oraz łatwiejszym transportem. Napis ten można przewozić nawet samochodem osobowym. Od Par Młodych wiemy też, że różnie bywa z miejscem na salach weselnych i czasami trzeba dopasować dekorację świetlną do warunków, aby efekt był najlepszy z możliwych.

Koszt zakupu liter LOVE uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 80 cm (szerokość ok. 2,0 m) = cena: 1800 zł brutto
 • 90 cm (szerokość ok. 2,2 m) = cena: 1950 zł brutto
 • 100 cm (szerokość ok. 2,5 m) = cena: 2100 zł brutto
 • 110 cm (szerokość ok. 2,7 m) = cena: 2300 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 3,0 m) = cena: 2500 zł brutto
 • 130 cm (szerokość ok. 3,2 m) = cena: 2750 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 3,5 m) = cena: 3000 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 3,7 m) = cena: 3300 zł brutto

Do prezentowanego napisu można nabyć ażurowe nakładki. Obecnie w ofercie posiadamy kilka gotowych wzorów:

 • ażur kwiatowy
 • ażur w serca
 • ażur góralski (inspirowany parzenicami i rozetkami)
 • ażury folkowe (kwiatowo-ludowe z wykorzystaniem mandali)

Więcej o wzorach znajdą państwo w realizacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania na zamówienie indywidualnych ażurów.

Przykładowy koszt kompletu 4 szt. ażurowych nakładek wynosi:

 • dla wysokości   80 cm = cena: 450 zł brutto
 • dla wysokości 100 cm = cena: 550 zł brutto
 • dla wysokości 120 cm = cena: 670 zł brutto
DREWNIANE litery LOVE z żarówkami

 

Zastanawiają się Państwo nad tym który napis LOVE jest atrakcyjniejszy: biały czy drewniany? To już zależy od indywidualnych upodobań Pary Młodej. Można natomiast być pewnym, że realizując dekorację ślubną u nas, mają Państwo najszerszy wybór produktów, profesjonalną obsługę, markowe materiały i sprawdzoną technologię!

Wybranie sklejki jako materiału do liter LOVE ma swoje plusy i minusy, w praktycznym zastosowaniu napisu. Niewątpliwie zaletą jest możliwość łatwego nadania mu własnego koloru lub odcienia, poprzez zastosowanie na przyklad wybranej lakierobejcy. Ograniczeniem natomiast jest jego przeznaczenie głównie do zastosowania wewnętrznego. Możliwe jest oczywiście naniesienie zabezpieczenie drewna (w postaci odpowiednich lakierów), jednak pozostawienie napisu na ulewnym deszczu lub stojącego na mokrym terenie może nieść konsekwencje w postaci wchłonięcia przez niego wody.

Koszt zakupu liter LOVE uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 80 cm (szerokość ok. 2,0 m) = cena: 1800 zł brutto
 • 90 cm (szerokość ok. 2,2 m) = cena: 1950 zł brutto
 • 100 cm (szerokość ok. 2,5 m) = cena: 2100 zł brutto
 • 110 cm (szerokość ok. 2,7 m) = cena: 2300 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 3,0 m) = cena: 2500 zł brutto
 • 130 cm (szerokość ok. 3,2 m) = cena: 2750 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 3,5 m) = cena: 3000 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 3,7 m) = cena: 3300 zł brutto

Uwaga: Wspomniana wyżej opcjonalna usługa bejcowania sklejki drewnianej to dodatkowy koszt 300 zł brutto.

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

Efektowna, duża dekoracja na ślub, wesele, którą po prostu musisz mieć! LOVE w stylu retro to wyjątkowy klimat każdej sali weselnej i doskonała atrakcja na sesji fotograficznej! Solidne, stojące litery, wykonane zostały z białego PCV o grubości 10 mm. 

Koszt zakupu liter LOVE w stylu retro uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 2600 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 3380 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 4900 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 5700 zł brutto

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery.

Koszt zestawu 4 szt. pokrowców wynosi:

 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = 1300 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = 1790 zł brutto
Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i weselaDynamika, oryginalność i efekt WOW, to 3 najczęściej padające słowa określające ten produkt. Przestrzenny napis LOVE łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali, oczekują niesamowitego efektu wizualnego.

Znakomitą alternatywą dla popularnego napisu LOVE w stylu rustykalnym tj. z ledowymi, nie grzejącymi się żarówkami, jest unikatowy zestaw LOVE z podświetleniem LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w stylu RETRO, tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Przestrzenne litery LOVE LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem RF, również będącym częścią zestawu.

LOVE LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi, migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Koszt zakupu liter LOVE LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 5550 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 7500 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 8700 zł brutto
Pisane LOVE z żarówkami, LOVE z sercem zamiast O

Pisane litery LOVE z sercem zamiast litery "o", wykonane zostały z czcionki pisma ręcznego, autorskiego projektu. Napis LOVE posiada niepowtarzalny kształt i składa się z 2 części "l" i "ve", co umożliwia jego różne ustawienie. Ze względu na jego rozmiary, budowę, jak i stosunkową lekkość, napis posiada bardzo szerokie zastosowanie:

 • jest stawiany przed stołem Państwa Młodych, lub przed sceną
 • jako dekoracja na słodkim stole, lub barze
 • jest wieszany na ozdobnej kurtynie za Parą Młodą
 • stanowi ciekawy element podczas sesji zdjęciowej i videofilmowania, gdzie Pan Młody jak i Panna Młoda zagarniają swoje pół miłości i tylko razem tworzą całość 

Pisany napis LOVE proponujemy Państwu w następujących rozmiarach:

 • wysokość 66 cm, szerokość 150 cm = cena: 1500 zł brutto
 • wysokość 77 cm, szerokość 175 cm = cena: 1800 zł brutto
 • wysokość 88 cm, szerokość 200 cm = cena: 2200 zł brutto
 • wysokość 110 cm, szerokość 250 cm = cena: 3000 zł brutto
Wyjątkowa dekoracja literowa - podświetlany napis LOVE świecacy w różnych kolorach i czcionce z odręcznym pismem

Pisane litery LOVE z sercem zamiast litery "o" zostało wykonane z 3 materiałów, w kolorze białym. Plexi do podświetleń została wykorzystana na froncie, boki wykonano z taśmy aluminiowej, precyzyjnie giętej maszynowo, tyły znaków zrobiono z 10mm PCV. Ze względu na zastosowane materiały, pisane LOVE świeci frontem, z wykorzystaniem energooszczędnych modułów LED RGB. Oznacza to, że napis jest sterowany pilotem RF i może świecić w różnych kolorach oraz w różnych trybach tj. można ustawić stały wybrany kolor lub korzystać z efektów świetlnych: miganie, zanikanie, dynamiczne przejścia itp. Napis może świecić również jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi.

Pisany napis LOVE proponujemy Państwu w następujących rozmiarach:

 • wysokość 66 cm, szerokość 150 cm = cena: 1600 zł brutto
 • wysokość 77 cm, szerokość 175 cm = cena: 1900 zł brutto
 • wysokość 88 cm, szerokość 200 cm = cena: 2300 zł brutto
 • wysokość 110 cm, szerokość 250 cm = cena: 3200 zł brutto
Litery MR & MRS na wynajem na wesele

Litery MR & MRS tworzą napis utrzymany w klimacie broadway. MR & MRS to kolejny wariant podświetlanej dekoracji ślubnej, świetnie nadającej się jako wystrój sal weselnych, na ślub, zaręczyny, rocznicę, walentynki, czy po prostu jako tło sesji zdjęciowej.

Parametry oraz technika wykonania jest taka sama jak w przypadku napisu LOVE czy MIŁOŚĆ. Są to solidne, a przy tym zgrabne litery wykonane z białego PCV o grubości 10 mm.

Koszt zakupu podświetlanych liter MR & MRS uzależniony jest od ich wysokości:

 • 100 cm (szerokość ok. 5,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 5,7 m) = cena: 5100 zł brutto
Estetyczne i profesjonalne wykonanie podświetlanego SERCA na śluby i wesela

Podświetlane SERCE to produkt stworzony na prośbę naszych Klientów, którzy cenią sobie oryginalność. Symbolika serca, głęboko zakorzeniona w naszych podświadomościach, ma dużo szersze zastosowanie niż ślub i wesele. Z powodzeniem SERCE sprawdza się na takich uroczystościach jak zaręczyny, złote gody, sesje rodzinne, walentynki itp.

SERCE z żarówkami LED doskonale sprawdza się jako samodzielna, podświetlana ozdoba każdego pomieszczenia, a także jako wspaniały dodatek do napisu LOVE. Świecące SERCE można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na stabilnej stopie, np. przed stołem Państwa Młodych. Podstawa ta wchodzi w skład naszego serca, jest odczepiana i waży ponad 15 kg. Waga samego serca to około 6-7 kg.

Koszt zakupu stojącego SERCA uzależniony jest od jego wielkości i wynosi:

 • 80 cm (z podstawą około 100 cm) = cena: 1350 zł brutto
 • 100 cm (z podstawą około 120 cm) = cena: 1670 zł brutto

Do prezentowanego SERCA, posiadamy również mocny, gruby i warstwowy pokrowiec zabezpieczający. Koszt takiego pokrowca wynosi 325 zł brutto.