PL | DE | EN | CZ
Usługi
Nasze usługi

Nowoczesny park maszynowy i doświadczeni ludzie, to sekret nie tylko produktów z górnej półki, ale również możliwość służenia ludziom doradztwem, oferowania najlepszych rozwiązań w danych warunkach oraz otwarta droga do świadczenia usług, jak:

Ponad to współpracujemy z dostawcami najlepszych materiałów, które dzięki jakości i naszej pasji do pracy, zyskują najlepsze wykończenie.

Jeżeli szukasz usług gięcia lub wycinania mogą Cię także zainteresować nasze gotowe produkty w sklepie firmowym sklep.brandekor.pl W ofercie posiadamy dekoracje i produkty reklamowe takie jak podświetlane LED napisy i litery przestrzenne, kasetony, ekspozytory, szablony, dekoracje okolicznościowe i wiele innych różności, również na zamówienie.

Doświadczenie sukcesywnie zdobywane od 2010 r. w branży reklamowej oraz wysokie wymagania tysięcy naszych Klientów, pozwala nam sprostać każdemu zleceniu – również Twojemu. Dodatkowo w razie trudności w wyborze odpowiedniej reklamy, dekoracji czy usługi chętnie doradzimy. Zadzwoń.

Druk 3D

Nowa maszyna w naszej hali produkcyjnej to dla nas satysfakcjonujący rozwój firmy, nowe możliwości, nowe wyzwania.

Dzięki posiadaniu profesjonalnej drukarki 3D Sygnis FlashForge Neon Letter AD1, pracownia BRANDEKOR wkracza w świat druku 3D, skupiając się na tworzeniu liter-neonów. Od teraz to, co było zbyt wymyślne i zbyt małe jak na technologie znaków podświetlanych z plexi czy taśmy aluminiowej, staje się dostępne i możliwe w postaci napisów drukowanych 3D!

3D Sygnis FlashForge Neon Letter AD1 to profesjonalny sprzęt drukujący, dedykowany do produkcji przestrzennych liter, neonów i komponentów wykorzystywanych w reklamach oraz dekoracjach. Jest to drukarka 3D pracująca w technologii FDM/FFF, posiadająca komorę roboczą otwartą, o obszarze pracy 600x600x70 mm. Dzięki głowicy z funkcją automatycznej zmiany filamentu na drugi podczas procesu, komponować możemy różnorodną kolorystykę elementów drukowanych.

Parametry techniczne:

 • technologia: FDM/FFF
 • liczba głowic: 2 w 1 (Jedna głowica z możliwością automatycznej zmiany filamentu na drugi podczas procesu drukowania)
 • pole robocze: 600x600x70 mm
 • komora robocza: otwarta
 • prędkość drukowania: 10–80 mm/s
 • rozszerzenie eksportowanego pliku: .gfz
Gięcie maszynowe taśmy aluminiowej

Automatyczna wyginarka CNC, model ECO 160 DELUXE, marki Automatic Letter Bender - to nasz najnowszy nabytek, zapewniający nam możliwość sprawnej produkcji najwyższej jakości liter 3D i szyldów wykonanych z giętych taśm aluminiowych.

ALB-01 ECO 160 DELUXE to wysokiej klasy giętarka do taśm profilowanych i płaskich. Maszyna jest całkowicie zautomatyzowana, a wymienny frez umożliwia realizacje znaków zarówno z taśm aluminiowych, jak i ze stali nierdzewnej. Wygina taśmy ryflowane, alurapid, taśmy 3D oraz miedziane.

Parametry techniczne:

 • grubość taśmy: aluminum 0,4-1 mm; stal nierdzewna 0,6-0,7 mm
 • szerokość taśmy (grubość liter): 20-160 mm
 • minimalny promień gięcia: 12 mm
 • rozmiar łuku: 45-135°
 • minimalna wysokość liter: 80 mm
Frezowanie CNC, wycinanie

Tablicowy ploter tnąco-frezujący CNC, sterowany komputerowo, umożliwia wycinanie dowolnych kształtów w materiałach takich jak: plexi, PCV, hips, warstwowa płyta aluminiowa (dibond), poliwęglan, PET, drewno. Jesteśmy w stanie precyzyjnie wyciąć lub wyfrezować nawet bardzo drobne elementy, w materiałach o grubości do 20 cm, na stole o powierzchni roboczej 150x200 cm.

Miło nam powiadomić, że nasz dotychczasowy zasłużony ploter CNC został zastąpiony przez znacznie bardziej wydajną i dynamiczną maszynę najwyższej klasy - nowoczesny, zaawansowany ploter frezujący CNC BLACKBIRD 1520.

Cięcie i grawerowanie LASEREM

Od samego początku istnienia naszym celem jest nieustanne poprawianie jakości usług, poszerzanie zakresu wykonywanych prac oraz doskonalenie technologii. Obecnie dysponujemy kilkoma metodami obróbki, które poszerzyliśmy nabywając ploter laserowy CO2 o powierzchni roboczej 90x60x40cm, doskonale spisuje się przy cięciu większych elementów, jak i grawerowaniu oraz znakowaniu drobnych przedmiotów.

Cięcie termiczne styropianu, styroduru. Przestrzenna reklama ścienna

Jednym z urządzeń naszego parku maszynowego jest ploter termiczny, który pozwala wycinać bryły (znaków, liter) o wielkości maksymalnej 130 x 130 x 65 cm, w materiałach poddających się obróbce termicznej, takich jak: styropian, styrodur (polistyren), pianka poliuretanowa itp. Cięcie odbywa się za pomocą tytanowego drutu oporowego, którego grubość wynosi 0,25 mm.

Gięcie materiałów termoplastycznych. Ekspozytory i prezentery

Produkowane przez firmę WICHARY Technologies giętarki do materiałów termoplastycznych serii GT są doskonałymi urządzeniami wspomagającymi obróbkę tworzyw sztucznych. Posiadane przez nas urządzenie pozwala na obróbkę większości materiałów termoplastycznych takich jak: PMMA (pleksi), PC (poliwęglan), PS (polistyren), PETG (poliester), PVC (polichlorek winylu), etc.

Ploterowe wycinanie grafiki z folii po obrysie

Dysponujemy własnym ploterem tnącym SummaCut D120 z systemem pozycjonowania OPOS, maksymalna szerokość cięcia 1200 mm. Plotery tej serii stanowią idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, jakości cięcia i mocy stosowanych również w przypadku bardzo grubych czy twardych folii.

Wbudowany standardowo system automatycznego pozycjonowania OPOS X sprawia, że są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie.

Usługi graficzne, projektowanie dla druku, projekty www, logo logotyp, kreacja wizerunku

Zakres prac graficznych przez nas świadczonych dotyczy niemalże wszystkich obszarów grafiki reklamowej, a w szczególności tworzenia identyfikacji wizualnej, grafiki komputerowej i wektorowej oraz projektowania na potrzeby poligrafii.