PL | DE | EN | CZ
Usługi / Studio graficzne - projektowanie, kreacja i skład graficzny

Zakres prac graficznych przez nas świadczonych dotyczy niemalże wszystkich obszarów grafiki reklamowej, a w szczególności tworzenia identyfikacji wizualnej, grafiki komputerowej i wektorowej oraz projektowania na potrzeby poligrafii.

Usługi graficzne, projektowanie dla druku, projekty www, logo logotyp, kreacja wizerunku

Kreacja wizerunku obejmuje wiele działań dostosowywanych do potrzeb Klienta. Od przygotowania pełnej strategii, stworzenia planu marketingowego, analizy konkurencji, po wykonanie jej składowych elementów jak: projektowanie logo / logotypu, rewitalizacja logo, tworzenie księgi znaku, projektowanie materiałów firmowych, czy nadzorowanie przebiegu kampanii promocyjnej.

Grafika komputerowa wykonywana jest na potrzeby Internetu. Do najczęściej projektowanych materiałów należą: projekty WWW (layouty), bannery, animacje, prezentacje. Grafia ta głównie wykonywana jest z wykorzystaniem oprogramowania Photoshop i Flash.

Projektowanie na potrzeby druku, skład graficzny i przygotowanie do druku przez nas świadczone obejmuje wszystkie rodzaje produktów, a w szczególności: wizytówki, ulotki, plakaty, materiały biurowe (listowniki, koperty, notesy, druki wewnętrzne), zaproszenia, kartki okolicznościowe, foldery, katalogi, gazetki, książki, inne publikacje, kalendarze (ścienne, biurkowe, biwuary, książkowe), billboardy, ściany reklamowe, fototapety. W zależności od zastosowania i technologii wydruku, grafika taka jest przygotowywana w jednym z programów Adobe Studio lub w programie Corel Draw.

Grafika wektorowa, która w ostatnich latach zyskuje na znaczeniu, a która występuje w każdej powyżej wymienionej sferze projektowania oraz w:
  • reklamie zewnętrznej, obejmując przygotowanie materiałów do cięcia jak: litery 3D, tablice reklamowe, szyldy, bannery itp.
  • wykonaniu elementów dekoracyjnych i ozdobnych, a w szczególności: dekoracji ściennych i wykrojników np. do stworzenia opakowań, mat ochronnych, podkładek, standów itp.
  • tworzeniu niepowtarzalnych ilustracji, wykraczających poza granice wyobraźni, przy połączeniu grafiki rastrowej.

Do wykonywania grafiki wektorowej posługujemy się głównie programem Adobe Illustrator oraz programem Corel Draw.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szybkiej i bezpłatnej oferty cenowej.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą: