PL | DE | EN | CZ
Usługi / Cięcie termiczne styroduru

Jednym z urządzeń naszego parku maszynowego jest ploter termiczny, który pozwala wycinać bryły (znaków, liter) o wielkości maksymalnej 130 x 130 x 65 cm, w materiałach poddających się obróbce termicznej, takich jak: styropian, styrodur (polistyren), pianka poliuretanowa itp. Cięcie odbywa się za pomocą tytanowego drutu oporowego, którego grubość wynosi 0,25 mm.

Cięcie termiczne styropianu, styroduru. Przestrzenna reklama ścienna

Plotery te znakomicie sprawdzają się przede wszystkim w produkcji liternictwa (litery styrodurowe i styropianowe), skomplikowanych, przestrzennych logo, elementów architektonicznych, stoisk targowych, czy innych przestrzennych elementów dekoracyjnych.

Połączenie pracy posiadanych przez nas maszyn: plotery tnące, termiczne i laserowe, umożliwia nam nie tylko zachowanie niskich cen, ale także bardzo konkurencyjnego czasu realizacji zamówienia. W ofercie posiadamy litery ze styroduru w stanie surowym, malowane farbami odpornymi na warunki atmosferyczne, z licem z PCV i nadrukiem, z licem z plexi itd.

Nasza oferta wycinania termicznego styroduru, a także produkcji liter przestrzennych, skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i innych agencji reklamowych, drukarnii, firm budowlanych, sanitarnych, architektonicznych i projektowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szybkiej i bezpłatnej oferty cenowej.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą: