PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Szablony malarskie - szablony parkingowe INWALIDASzablony malarskie - szablony parkingowe INWALIDA

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

W naszej szerokiej ofercie szablonów malarskich posiadamy m.in. szablon INWALIDA do znakowania miejsc parkingowych. Zależnie od potrzebnej ilości i częstotliwości zastosowania, mogą być one wykonane z różnych materiałów: od tworzywa sztucznego (grubości 1mm), przez PCV twarde (grubości 2mm), aż po warstwową płytę aluminiową typu dibond (grubości 3mm).

Nasze szablony charakteryzuje trwałość oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania w odrysowywaniu znaku lub wypełnianie znaku farbą (np. za pomocą pędzla, sprayu), w zależności od preferencji klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szablonu malarskiego do znakowania parkingu - INWALIDA, o wymiarach 122x132cm, wykonanego z PCV twardego (o grubości 2 mm): http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7647277&order=m&string=szablon+INWALIDA&search_scope=userItems-7647277&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-1-default-0615

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!