PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
szablony malarskie - Greenhomeszablony malarskie - Greenhomeszablony malarskie - Greenhomeszablony malarskie - Greenhomeszablony malarskie - Greenhome

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Szablony malarskie PCV i na folii

Szablony malarskie wykonujemy najczęściej z tworzywa sztucznego PET (o grubości 1 mm) lub w formie magnesów (z folii magnetycznej o grubości 0,7 mm). Jeśli do wykonania jest napis lub logo w dużym formacie, wtedy zalecamy materiał PCV twarde o grubości 2 mm.

Przykładem takiej realizacji szablonu malarskiego o dużych wymiarach (logo 200x100 cm + marginesy) z PCV twardego 2 mm jest szablon Greenhome, prezentowany obok na zdjęciach.

Przypominamy, że przy realizacji szablonów malarskich niezbędne jest wykonanie mostkowania grafiki/logo/napisu, które mają znaleźć się na szablonie. Dzięki temu elementy złożone lub zawierające środki (np. litera "O", "P", "B") będą stabilne, jednolite, nie będą osobnymi elementami po wycięciu. Przykład mostkowania ukazuje prezentowany obok szablon Greenhome.

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!