PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Plexi - APART HOTEL

Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi

W naszym portfolio dominują reklamy i dekoracje świetlne, ale pragniemy podkreślić, że pracownia BRANDEKOR to także szereg usług i możliwości w kategorii produktów niepodświetlanych i cięcia maszynami CNC.

Jeśli potrzebujesz elementów precyzyjnie ciętych z naszych materiałów, skonsultuj z nami taki temat. Do realizacji niezbędny będzie poprawny projekt wektorowy. Jeśli nie posiadasz poprawnego projektu, to nie koniec świata. Nasi specjaliści chętnie pomogą w jego przygotowaniu, np. w zakresie opracowania grafiki wektorowej na podstawie otrzymanego przykładu lub wytycznych, o ile jest to oczywiście wykonalne w danym przypadku.

Na co dzień pracujemy na materiałach takich jak: dibond, plexi, PCV, PET, sklejka drewniana, styrodur, folie samoprzylepne.

Zależnie od wybranego materiału oraz projektu, oferujemy frezowanie lub cięcie laserowe, a także plotowanie (w przypadku folii) i cięcie termiczne (styrodur).

Na zdjęciu zobaczyć można przykład elementów wyciętych z plexi 10mm bezbarwnej.

Takie litery mogą służyć jako samodzielna dekoracja lub jako efektowny podkład pod lica z plexi kolorowej lub dibondu.

Możliwości jest wiele ― ich ogrom poznasz kontaktując się z nami!

poprzednia « Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!