PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Styrodur - NANAStyrodur - NANA

Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi

Dla firmy P. H. U. "NANA" Waldemar Niewiadomski mieliśmy przyjemność wykonać różnego typu produkty reklamowe.

Jednym ze zleceń było logo niepodświetlane w postaci liter przestrzennych. Znaki wykonane w ten sposób stanowią niedrogą, a atrakcyjną i praktyczną formę reklamy naściennej. Doskonale pełnią rolę ozdoby biura, a także dzięki odporności na warunki atmosferyczne, nadają się do długotrwałej ekspozycji na zewnątrz budynku.

Projekt logo "NANA" zawiera element będący połową choinki, co ciekawie można wykorzystać w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na życzenie Klienta, oprócz logotypu, wycięliśmy także dodatki w kształcie bombek i gwiazdy, które posłużyły w celu udekorowania logotypu na czas świąt.

Reklamy przestrzenne ze styroduru realizujemy w trzech wariantach:

Właśnie w tej trzeciej wersji zrealizowaliśmy reklamę pokazaną na zdjęciach. Jest to opcja cechująca się większą trwałością (front z materiału 3mm usztywnia i zabezpiecza warstwę styroduru), a przede wszystkim atrakcyjnym połyskiem, uzyskanym przez plexi.

Firmie P. H. U. "NANA" Waldemar Niewiadomski dziękujemy za miłą cykliczną współpracę, a także za podzielenie się zdjęciami zamontowanej reklamy!

poprzednia « Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi
12345
Nana, 2022-12-15
Spełniam obietnicę i przesyłam zdjęcia z zamocowanym logo naszej firmy w biurze oraz na zewnątrz budynku. A ponieważ zbliżają się święta zostały już świątecznie ozdobione bombkami :)
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!