PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED - KILL BILLNeon LED - KILL BILL

Neony LED

Któż nie widział jeszcze kultowego "Kill Billa" Quentina Tarantino? Jedno z ostatnich naszych zleceń z wielkim sentymentem przypomniało nam ten film!

Mowa o efektownym i pomysłowym logotypie KILL BILL (wymiary 43x67 cm), który mieliśmy okazję zrealizować w postaci neonu LED, czyli nowoczesnej reklamy świetlnej, podobnej stylistycznie do popularnych niegdyś neonów szklanych. Rozwój technologii poszedł mocno do przodu, nasze ledowe neony nie wymagają już użycia gazu i delikatnego szkła. Wszystko oparte jest na energooszczędnej technologii LED oraz na materiałach takich jak plexi, PCV, poliwęglan.

W formie nonu ledowego jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt, logo, napis – wszystko zależy od szczegółów, wymiarów, które z przyjemnością omówimy w celu doradzenia najlepszego rozwiązania.

Zleceniodawcą tej efektownej dekoracji był Kill Bill Pub - serdecznie zapraszamy na profile społecznościowe tego lokalu:

Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Neony LED
12345
Konrad, 2021-12-29
Ledon zrobił oszałamiające wrażenie!
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!