PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED - KonopieNeon LED - KonopieNeon LED - Konopie

Neony LED

Każde logo lub nazwę firmy można u nas urzeczywistnić i wykreować w formie reklamy świetlnej. Kluczem do jak najlepszego efektu jest odpowiedni wybór technologii oraz materiałów. Prosimy nie martwić się o ewentualne wątpliwości czy liczne pytania z tym związane – nasi doradcy służą fachową pomocą, wystarczy przesłać nam materiały i wytyczne do wyceny (podgląd logo lub najlepiej projekt wektorowy, wymiary).

Od wyboru technologii zależy późniejszy efekt wizualny reklamy:

  • w literach z plexi możemy stworzyć logo świecące frontami i bokami
  • w literach o bokach z giętej taśmy aluminiowej będą świecić tylko fronty, a technologia ta pozwala na zbudowanie nawet bardzo dużych obiektów oraz uzyskanie zaawansowanych kształtów
  • w efekcie HALO front reklamy będzie zaciemniony, a świecić będzie atrakcyjna otoczka świetlna poprowadzona po obrysach znaków
  • na kasetonie z plexi logo będzie podświetlone łącznie z całym frontem reklamy (w tym także mogą świecić boki)
  • na kasetonie z dibondu świecić będzie samo frezowane logo – warto zaznaczyć, że w tym wariancie możemy zaoferować opcję wykonania logo w wersji płaskiej lub opcję wykonania logo w formie wypukłej (10mm)
  • logo wykonane jako neon LED świecić będzie frontami, a całość będzie przypominać kultowe szklane neony reklamowe

Jak widać, możliwości jest sporo. W wyborze technologii wiele zależy od projektu logo, jego kolorystyki, wymaganych wymiarów itp.

Zgrabne i przykuwające wzrok logo pokazane na zdjęciach obok nadawało się na każdą z technologii, które posiadamy w ofercie. Wybrany został neon ledowy. Dziękujemy Spółce Konopie.pl za ten wybór, bo dzięki temu mieliśmy okazję zrealizować w naszej pracowni kolejny atrakcyjny i ciekawy projekt neonu LED. Dziękujemy za zaufanie i owocną współpracę. Jednocześnie życzymy zielonej rewolucji, która wejdzie do historii medycyny!

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!