PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED - Protonet - Tutaj zamówisz

Neony LED

Protonet to śląska firma zajmująca się wdrażaniem nowoczesnych technologii internetowych, z którą kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować w produkcji oznakowania świetlnego. Spośród wielu form wykonania reklam podświetlanych LED, które posiadamy w naszej ofercie, firma Protonet postanowiła na rozwiązanie nowoczesne, efektowne i dające bardzo szerokie możliwości – czyli neon LED.

Neon LED to kompozycja znaków podświetlanych, nawiązująca stylistycznie do klasycznych neonów szklanych, ale z zastosowaniem najnowszych rozwiązań, taśmy LED oraz wodoodpornych materiałów takich jak plexi, PCV, poliwęglan.

W tej niewątpliwie atrakcyjnej technologii możemy zrealizować niemal dowolne treści (o ile spełniają określone ograniczenia wielkościowe), w tym nawet trudne i niestandardowe projekty. Przykładem takiego zlecenia jest dwukolorowy napis pokazany na zdjęciu, cechujący się wariacją graficzną z przedłużeniem litery "d". Lubimy takie wyzwania!

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!