PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED - KAM SYSNeon LED - KAM SYS

Neony LED

Pomieszczenie firmowe rozświetlone logotypem zawsze korzystnie wpływa na prestiż firmy oraz podnosi atrakcyjność jej wizerunku. Neon LED, doskonale sprawdza się w tej roli.

NEON LED, to rozwiązanie umożliwiające stworzenie niemalże dowolnego napisu lub grafiki, w delikatnej, podświetlanej formie nadającego się do zastosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Neon LED wykonany jest w stylu klasycznych szklanych neonów, ale zbudowane są z materiałów takich jak plexi, PCV i poliwęglan. Całość oparta jest na energooszczędnej i bezpiecznej, w porównaniu do klasycznych neonów, technologii podświetlenia LED.

Na zdjęciu prezentujemy ledowy neon, który zrealizowaliśmy wedle zamówienia złożonego przez firmę KamSYS. Jest to logo o wielkości 100 x 34 cm. W zestawie, oprócz zasilacza, dołączyliśmy tzw. ściemniacz, czyli sterownik pulsacyjny, umożliwiający sterowanie mocą i efektami świecenia.

Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Neony LED
12345
KamSYS, 2021-12-22
Dziękujemy za wykonanie i dostarczenie Ledonu dla naszej firmy. Jest zamontowany i ładnie wkomponował się do naszego biura. Odbiór wystroju biura jest bardzo pozytywny.
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!