PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
naklejki obrysnaklejki obrys2

Naklejki magnetyczne na auto

Proponujemy Państwu drukowane naklejki magnetyczne, jako prosty sposób na uzyskanie atrakcyjnej reklamy zewnętrznej (np. na samochód). Naklejki magnetyczne działają jak magnes na lodówkę, który doskonale trzyma się metalowej powierzchni, nawet przy bardzo dużych prędkościach, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i odpowiedniej grubości folii magnetycznej.

Do realizacji naklejek stosujemy folię magnetyczną o grubości 0,7 mm, która wyklejana jest trwałą folią o wysokiej jakości do zastosowania zewnętrznego, zadrukowaną w pełnym kolorze, na nowoczesnej maszynie solwentowej. Całość zabezpieczana jest laminatem błysk, który dodatkowo zapewnia nieścieralność druku oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Naklejki możemy wykonać w dwóch wariantach:

  • o kształcie klasycznym (kwadratowe, prostokątne)
  • wycięte po obrysie (niemal dowolny kształt)

Prezentowane powyżej produkty doskonale ukazują, jak różne kształty naklejek wycinanych po obrysie możemy wykonać. Serdecznie zapraszamy do kontaktu (biuro@brandekor.pl) w celu uzyskania indywidualnej wyceny.

poprzednia « Naklejki magnetyczne na auto » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!