PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
impresja smaku

Naklejki magnetyczne na auto

Naklejki samochodowe w formie magnesów produkujemy z folii magnetycznej o grubości 0,7 mm, która zapewnia odpowiednią przyczepność, nawet przy bardzo dużych prędkościach. Warunkiem jest przymocowanie naklejki na powierzchnię równą, czystą i suchą. Folia magnetyczna wyklejana jest trwałą folią o wysokiej jakości do zastosowania zewnętrznego, zadrukowaną w pełnym kolorze, na nowoczesnej maszynie solwentowej.

Wydruk zabezpieczony jest laminatem błysk, co chroni go przed ścieralnością oraz nadaje mu odporność na warunki atmosferyczne.

Często spotykamy się z pytaniem, jakie są ograniczenia wielkościowe naklejek magnetycznych? Najmniejsze naklejki magnetyczne, które produkujemy, mają wymiary 10x10 cm (są to na przykład oznaczenia typu "PRZEWÓZ DZIECI"). Jeśli chodzi o największe możliwe naklejki - długość ich jednego boku nie może przekroczyć 60 cm (wtedy drugi bok - bez ograniczeń), na przykład mogą to być naklejki 60x30 cm, 80x60 cm itp.

poprzednia « Naklejki magnetyczne na auto » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!