PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D - MS STYLLitery 3D - MS STYLLitery 3D - MS STYLLitery 3D - MS STYL

Litery 3D z taśmy aluminiowej podświetlane od tyłu

Efektem HALO (lub ECHO) nazywane jest podświetlenie znaków od tyłu. Ten niewątpliwie atrakcyjny i klimatyczny styl reklamy świetlnej sprawdza się znakomicie zarówno w przypadku liter płaskich (plexi, dibond), jak i liter przestrzennych. Wersję 3D uzyskać możemy na dwa sposoby: albo pogrubiając napis warstwą styroduru malowanego, albo wykonując znaki wykorzystując na boki giętą taśmę aluminiową. Podświetlenie od tyłu możemy zrealizować światłem białym lub kolorowym.

Dla salonu fryzjerskiego MS STYL z Siemianowic Śląskich mieliśmy przyjemność wykonać reklamę podświetlaną w technologii liter przestrzennych z taśmy aluminiowej, z podświetleniem LED od tyłu. Znaki tego typu montowane są do podłoża (w tym przypadku była to płyta podkładowa z dibondu) za pomocą dystansów, tulejek aluminiowych.

Oprócz czarnych liter, projekt zawierał także podłużny podkreślnik, który wykonaliśmy z materiałów (dibondu i taśmy aluminiowej) w wariancie złotym szczotkowanym.

poprzednia « Litery 3D z taśmy aluminiowej podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!