PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
SALA ZABAW - liltery 3D podświetlane z bokami ALUSALA ZABAW - liltery 3D podświetlane z bokami ALUSALA ZABAW - liltery 3D podświetlane z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Plexi to materiał dostępny w różnych kolorach, niezastąpiony w produkcji liter przestrzennych. Najczęściej stosujemy go w roli frontów znaków, lecz w przypadku podświetlanych boków, plexi także stanowi kluczowy komponent.

Podczas kupowania reklamy w naszej pracowni, w jednym z kroków zamówienia doradzimy Państwu i uzgadnimy najlepszy wybór barwy plexi z wzornika, w odniesieniu do kolorystyki danego projektu.

Zwykle na fronty napisu wybiera się jeden kolor. Zdarzają się jednak pomysłowe realizacje kolorowe, w których litery jednego wyrazu okraszone są kilkoma kolorami plexi. Trzeba przyznać, że wygląda to efektownie i przykuwa oko odbiorcy. Świetnym przykładem takiego zlecenia był TYGRYSEK, który prezentowaliśmy tutaj.  

Inną ciekawą wariację kolorystyczną na frontach liter 3D LED pokazujemy na zdjęciach obok – była to realizacja liter o wysokości 20 cm, w technologii o bokach z giętej taśmy aluminiowej. Wykonaliśmy ją dla firmy Przedsiębiorstwo Transportowe Nalepa, której serdecznie dziękujemy za to zamówienie i pozytywną współpracę.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!