PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
litery 3D z bokami ALU - TYGRYSEKlitery 3D z bokami ALU - TYGRYSEKlitery 3D z bokami ALU - TYGRYSEKlitery 3D z bokami ALU - TYGRYSEKlitery 3D z bokami ALU - TYGRYSEKlitery 3D z bokami ALU - TYGRYSEK

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

TYGRYSEK to reklama świetlna, którą wykonaliśmy z liter 3D podświetlanych LED o bokach z giętej maszynowo taśmy aluminiowej. Wyprodukowaliśmy 2 takie napisy: jeden o wysokości 53 cm, drugi o wysokości 75 cm.

Napis bazował na niełatwej czcionce niestandardowej, która mimo licznych zaokrągleń nie stanowiła problemu dla naszej automatycznaej wyginarki CNC ECO 160 DELUXE, marki Automatic Letter Bender. Oprócz oryginalnego fontu napisy dodatkowo wyróżnia i uatrakcyjnia zastosowanie na frontach różnych kolorów plexi. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów materiałów takich jak plexi, dibond, taśma ALU.

Boki liter wykonane zostały z taśmy aluminiowej czarnej, o szerokości 83 mm.

Plecy liter to płyta białego PCV spienionego o grubości 10 mm.

Do podświetlenia napisów używamy markowych modułów LED 12V, które są w pełni wodoodporne. Posiadają stabilizację napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Moduły są wodoszczelne i posiadają stopień szczelności lP67.

Znaki tego typu świecą tylko frontami (które wykonane są z plexi wylewanej). Ponadto znaki posiadają rant 0,5 cm od frontu (na zdjęciach z przybliżonymi literami widoczna jest na rancie i na bokach liter folia zabezpieczająca).

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!