Love / Kolorowe CYFRY 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 podświetlane modułami LED RGB, sterowane z pilota

Kolorowe CYFRY 18 podświetlane modułami RED, sterowane z pilota

Najpierw były gotowe napisy, jak LOVE, MIŁOŚĆ, AMORE, potem litery - inicjały, a potem CYFRY i znaki świetlne. Przestrzenne Cyfry są doskonałym uzupełnieniem liter i mają znacznie więcej odbiorców, ponieważ stanowią wyjątkową dekorację na wiele okazji. Sprawdzą się idealnie na imprezy, takie jak: rocznice, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia noworoczne, baby shower, czy imprezy firmowe. Duże, świecące CYFRY świetnie ozdobią i rozświetlą parkiet, strefę wypoczynku, czy ogród i są oryginalnym tłem do zdjęć.

Kolorowe CYFRY podświetlane modułami LED RGB, są doskonałą alternatywą dla CYFR z żarówkami. CYFRY te mają podobny wygląd, jak CYFRY żarówkowe, tzn. tę samą wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Koszt zakupu liter cyfr LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

  • 100 cm = cena: 950 zł brutto / szt.
  • 120 cm = cena: 1300 zł brutto / szt.

Wielką zaletą CYFR podświetlanych LED RGB, jest możliwość ich sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota. Można ustawić dowolną barwę i intensywność światła. Wbudowane programy automatycznej zmiany kolorów i rytmicznego migania idealnie sprawdzą się np. na parkiecie. Oczywiście istnieje również możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Przestrzenne CYFRY 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem.

 Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie hermetycznych, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!