PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
STUDIO GRAFICZNE - projektowanie, kreacja i skład graficzny

BRANDEKOR - studio graficzne, projektowanie, kreacja i skład graficzny

Zakres prac graficznych przez nas świadczonych dotyczy wszystkich obszarów grafiki reklamowej, a w szczególności tworzenia identyfikacji wizualnej, grafiki komputerowej i wektorowej oraz projektowania na potrzeby poligrafii.

Kreacja wizerunku obejmuje wiele działań dostosowywanych do potrzeb Klienta. Od przygotowania pełnej strategii, stworzenia planu marketingowego, analizy konkurencji, po wykonanie tylko jej składowych elementów jak: projektowanie logo / logotypu, rewitalizacja logo, tworzenie księgi znaku, projektowanie materiałów firmowych, czy nadzorowanie przebiegu kampanii promocyjnej.

 

Grafika komputerowa wykonywana jest na potrzeby Internetu. Do najczęściej projektowanych materiałów należą: projekty WWW (layouty), bannery, animacje, prezentacje, mailingi i szablony aukcyjne. Grafia ta głównie wykonywana jest z wykorzystaniem oprogramowania Photoshop i Flash.

 

Projektowanie na potrzeby druku, skład graficzny i przygotowanie do druku przez nas świadczone obejmuje wszystkie rodzaje produktów, a w szczególności: wizytówki, ulotki, plakaty, materiały biurowe (listowniki, koperty, notesy, druki wewnętrzne), zaproszenia, kartki okolicznościowe, foldery, katalogi, gazetki, książki, inne publikacje, kalendarze (ścienne, biurkowe, biwuary, książkowe), billboardy, ściany reklamowe, fototapety. W zależności od zastosowania i technologii wydruku, grafika taka jest przygotowywana w jednym z programów Adobe Studio lub w programie Corel Draw.

 

Grafika wektorowa, która w ostatnich latach zyskuje na znaczeniu, a która występuje w każdej powyżej wymienionej sferze projektowania oraz w:

  • reklamie zewnętrznej, obejmując przygotowanie materiałów do cięcia jak: litery 3D, tablice reklamowe, szyldy, bannery itp.
  • wykonaniu elementów dekoracyjnych i ozdobnych, a w szczególności: dekoracji ściennych i wykrojników np. do stworzenia opakowań, mat ochronnych, podkładek, standów itp.
  • tworzeniu niepowtarzalnych ilustracji, wykraczających poza granice wyobraźni, przy połączeniu grafiki rastrowej.

Do wykonywania grafiki wektorowej posługujemy się głównie programem Adobe Illustrator oraz programem Corel Draw.

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą:


Czy wiesz że:

  • Identyfikacja wizualna firmy lub produktu
 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe