PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, znaków przestrzennych,
szablonów malarskich, dekoracji podświetlanych,
naklejek magnetycznych i wielu innych produktów ozdobnych.

  ul. Technologiczna 4 (budynek/brama 3)
45-839 Opole
tel.: +48 880 881 882
 
Aukcje allegro
O nas
„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na poszukiwaniu nowych lądów,
lecz na nowym spojrzeniu."
Marcel Proust
 
BRANDEKOR
zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem przeróżnych form reklamy zarówno z zakresu reklamy outdorowej, jak i wewnętrznej.
 Pracownia reklamy i dekoracji zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i produkowaniem różnych form reklamy, zarówno z zakresu reklamy outdorowej, jak i wewnętrznej. Firma z powodzeniem działa na rynku od 2010 roku, dynamicznie zdobywając każdego roku dziesiątki zadowolonych klientów. Obecnie sprzedajemy produkty i świadczymy usługi na terenie całego kraju, jak również eksportujemy nasze wyroby do krajów Europy. Nasze realizacje podzieliliśmy na kilka kategorii: reklama świetlna (litery 3D z plexi i taśmy aluminiowej, kasetony, litery podświetlane od tyłu), reklama zewnętrzna, ekspozytory i prezentery, produkty dekoracyjne, kreacja wizerunku, materiały drukowane, publikacje online. Świadczymy również usługi frezowania i grawerowania CNC, cięcia laserowego, cięcia termicznego, plotowania, projektowania graficznego i wiele innych.

 

W ramach szerokiego wachlarza świadczonych usług i produkcji, często współpracujemy z innymi podmiotami gospodarczymi, jak drukarnie, firmy informatyczne, czy wyspecjalizowane agencje reklamowe. Często też sami, ze względu na bogaty park maszynowy, jesteśmy podwykonawcą dla naszych partnerów. Takie zacieśnienie współpracy umożliwia nam dobór najbardziej adekwatnego rozwiązania technologicznego do danego zadania, a zatem również optymalizację stosunku jakości do ceny oraz kompleksową obsługę.
 
Naszym celem jest dalszy rozwój technologiczny i jakościowy. Wdrażamy sukcesywnie nowe rozwiązania i materiały. Uczestniczymy w szkoleniach i seminariach, by doskonalić swoje umiejętności. Inspiracje czerpiemy wszędzie. Potrafimy łączyć nowe spojrzenie z potrzebami Klienta i rynku. Pracujemy ciężko i skutecznie, na Państwa satysfakcję. Zapraszam do zapoznania się z naszymi możliwościami technologicznymi. 
 
Szanujemy Państwa czas, dlatego, nie pisząc więcej, prosimy o zapoznanie się z przykładowymi realizacjami, widocznymi w lewej kolumnie naszej strony. Opublikowane zdjęcia powiedzą więcej niż jakiekolwiek słowa. Jeśli zaprezentowane prace oraz nasz obszar działalności wychodzą naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jesteśmy do Państwa dyspozycji: biuro@brandekor.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
 
Zapraszamy do zapoznania się z oceną i opinią na nasz temat wystawioną przez naszych Klientów
BRANDEKOR - Producent szablonów i naklejek dekoracyjnych oraz opakowań i innych produktów ozdobnych
 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe