PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
Ploterowe wycinanie grafiki z folii

Ploterowe wycinanie grafiki z folii

Dysponujemy własnym ploterem tnącym SummaCut D120 z systemem pozycjonowania OPOS, maksymalna szerokość cięcia 1200 mm. Plotery tej serii stanowią idealny przykład ploterów tnących o najwyższej wydajności, jakości cięcia i mocy stosowanych również w przypadku bardzo grubych czy twardych folii.

Wbudowany standardowo system automatycznego pozycjonowania OPOS X sprawia że są także idealne do tworzenia wszelkiego rodzaju nalepek i stickerów w procesie cięcia po obrysie.

Plotowanie jest jedną z technik wytwarzania różnego rodzaju materiałów reklamowych. Produktami plotowania są np. duże plakaty, które możemy oglądać w podświetlonych gablotach, na przystankach i ulicach, litery i inne kształty wycinane w folii samoprzylepnej lub w tkaninach czy skórze, wycinane na folii flock i flex tzw. prasowanki na koszulki, bejsbolówki i inną odzież napisów, loga, itp.

Oferujemy wycinanie m.in. z folii:

  • folie standardowe (monomer, polimer, wylewane)
  • folie odblaskowe
  • folie typu "szkło mrożone"
  • folie poliestrowe/lustrzane: złoty, srebrny chrom
  • folie plandekowe/banerowe
  • folie translucent/kasetonowe
  • folie witrażowe/przezroczyste
  • folii drukowanej po obrysie OPOS (folie monomeryczne, polimerowe, wylewane - z laminatem foliowym lub bez)

Przyślij nam jeden wzór naklejki, a my rozrzucimy je na materiale, następnie je wydrukujemy oraz wytniemy po obrysie do dowolnego kształtu. Naklejki dodatkowo można zalaminować wydruki.

 

 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą:

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe