PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, znaków przestrzennych,
szablonów malarskich, dekoracji podświetlanych,
naklejek magnetycznych i wielu innych produktów ozdobnych.

  ul. Technologiczna 4 (budynek/brama 3)
45-839 Opole
tel.: +48 880 881 882
 
Aukcje allegro
Litery LOVE RETRO i RGB, MIŁOŚĆ, MR&MRS, serca

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produkowanych przez nas PODŚWIETLANYCH LITEROWYCH DEKORACJI na ślub, wesele, urodziny, rocznicę, zaręczyny, walentynki, czy inną ważną okoliczność.
W skład naszej oferty wchodzą:

Litery LOVE w wersji ekonomicznej "lite" białe lub drewniane!

Litery LOVE w wersji uproszczonej tworzą napis, którego szerokość wynosi około 2,5m, zamiast 4m w przypadku pierwotnego LOVE. Bezszeryfowa wersja LOVE podyktowana została ekonomią - niższą ceną oraz względami praktycznymi - napis można przewozić samochodem osobowym, a Para Młoda nie musi martwić się o ilość miejsca do jego ustawienia. Czy jest to wersja atrakcyjniejsza? To już zależy od indywidualnych potrzeb. Można natomiast być pewnym, że realizując dekorację ślubną u nas, mają Państwo najszerszy wybór produktów, profesjonalną obsługę, markowe materiały i sprawdzoną technologię!

Litery LOVE - podświetlany napis LOVE o szerokości 2,5m

DREWNIANE litery LOVE z żarówkami 

  Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Litery LOVE wykonane zostały z białego PCV lub sklejki o grubości 10 mm. Głębokość poszczególnych liter wynosi 20 cm. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co sprawia, że montaż jest prosty i nie zajmuje więcej czasu niż wpięcie wtyczki do kontaktu. W przypadku drewnianego LOVE, można podać odcień lakierobejcy, którą LITERY zostaną przemalowane.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Dodatkowo możliwe jest zamówienie wersji z żarówkami filamentowymi (stylizowanymi na starodawne), za dopłatą 200 zł brutto

Waga jednej litery wynosi około 7-11 kg (w zależności od wysokości).

Napisy LOVE mogą być używane wewnątrz jak i w plenerze. Wykonane są z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu.


Koszt zakupu uzależniony jest od wysokości napisu:

 • 80 cm (szerokość ok. 2,0 m) = cena: 1800 zł brutto
 • 90 cm (szerokość ok. 2,2 m) = cena: 1950 zł brutto
 • 100 cm (szerokość ok. 2,5 m) = cena: 2100 zł brutto
 • 110 cm (szerokość ok. 2,7 m) = cena: 2300 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 3,0 m) = cena: 2500 zł brutto
 • 130 cm (szerokość ok. 3,2 m) = cena: 2750 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 3,5 m) = cena: 3000 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 3,7 m) = cena: 3300 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów od 80 do 120 cm wynosi 200zł. Dla zamówienia wyższego kompletu LOVE sugerujemy odbiór we własnym zakresie, ze względu na duże koszty transportu dedykowanego.

Do prezentowanego napisu LOVE można dodatkowo zamówić ażurowe nakładki:

 • dla wysokości napisu LOVE 80 cm = cena: 450 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = cena: 550 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = cena: 670 zł brutto
oraz mocne i warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery

Napis LOVE w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

Efektowna dekoracja na ślub, wesele, którą po prostu musisz mieć! Wyjątkowy klimat każdej sali weselnej i doskonała atrakcja na sesji fotograficznej!

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

 Kwiatowe LOVE - podświetlany napis LOVE z dekoracją - ażurowe LOVE

  Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

 

 

Solidne, stojące litery, wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Głębokość litery to 20cm, co zapewnia całości napisu stabilność. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co ułatwia napisowi LOVE montaż i mobilność.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 12-15 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 2600 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 3380 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 4900 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 5700 zł brutto

Teraz każdy napis podświetlany LOVE może mieć całkiem nowy, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki specjalnym zdobionym nakładkom. Ażurowe zdobienia doskonale nadają się do kolorowego LOVE podświetlanego RGB jak i LOVE podświetlanego żarówkami. W drugim przypadku, światło nie rozprasza się idealnie, jednak w niczym nie ujmuje to atrakcyjności napisu. Obecnie w ofercie posiadamy dwa gotowe wzory: ażur kwiatowy jak i serduszka. Istnieje również możliwość realizacji wzoru na zamówienie, do czego serdecznie zachęcamy. Teraz każdy może mieć swój niepowtarzalny napis LOVE w prosty i tani sposób!

Koszt zestawu 4szt. ażurowych nakładek nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi:

 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = cena: 700 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = cena: 850 zł brutto

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery.

Koszt zestawy 4 szt. pokrowców nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi:

 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = 1300 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = 1790 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł. Dla zamówienia kompletu LOVE o wysokości 140 cm lub 150 cm sugerujemy odbiór we własnym zakresie, ze względu na duże koszty transportu dedykowanego.


Kolorowe LOVE podświetlane RGB z licem z plexi

Dynamika, oryginalność i WOW, to 3 najczęściej padające słowa określające ten produkt. Przestrzenny napis LOVE łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali chcą również niesamowitego efektu wizualnego.Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

Kwiatowe LOVE LOVE w serduszka ażurowe LOVE 

  Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Znakomitą alternatywą dla popularnego napisu LOVE w stylu rustykalnym tj. z ledowymi, nie grzejącymi się żarówkami, jest unikatowy zestaw LOVE z podświetleniem LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w stylu RETRO tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i plecy z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami.

Przestrzenne litery LOVE LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilająca ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem, również będącym częścią zestawu.

LOVE LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Waga jednej litery wynosi około 12-15 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 5550 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 7500 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 8700 zł brutto

Napis LOVE niby taki sam, a jednak inny dzięki ażurowym nakładkom. W ofercie posiadamy gotowe wzory, co nie wyklucza zamówienia indywidualnego wzoru.

Koszt zestawu 4szt. ażurowych nakładek nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi:

 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = cena: 700 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = cena: 850 zł brutto

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery.

Koszt zestawy 4 szt. pokrowców nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi:

 • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = 1300 zł brutto
 • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = 1790 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200 zł. Dla zamówienia kompletu LOVE o wysokości 140 cm lub 150 cm sugerujemy odbiór we własnym zakresie, ze względu na duże koszty transportu dedykowanego.

  Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery. Koszt pokrowców nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi dla LOVE 100cm 1300 zł brutto /komplet, a dla LOVE 120cm 1790 zł brutto/komplet.

Kolorowe LOVE podświetlane RGB z licem i bokami z plexi

Podświetlane boki liter LOVE to smakowity unikat pośród powszechnie dostępnych napisów świecących tylko frontem! Ten przestrzenny napis LOVE świeci całą powierzchnią tj. frontem i bokami, w różnych kolorach i sekwencjach.

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Ten wariant napisu LOVE różni się od powyżej prezentowanego wykonaniem frontu oraz boków z białej, 3mm plexi. W praktyce oznacza to, że litery LOVE będą świeciły całą swoją powierzchnią: frontem i bokami. Ze względów technologicznych głębokość takiego napisu wynosi 10 cm, dlatego aby utrzymać stabilność liter, dostępne są w mniejszych rozmiarach. Plecy liter, tak jak w przypadku pozostałych produktów, stanowi solidna płyta PCV o grubości 10 mm.

W skład napisu LOVE wchodzą litery LOVE, przewody zasilające, sterownik oraz pilot radiowy. Podłączenie liter jest bardzo proste, szybkie i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Litery LOVE 3D z plexi stanowią atrakcyjną dekorację w dzień, podczas gdy w nocy dostarczają niesamowitych wrażeń wizualnych. Działają w 7 różnych kolorach i 6 różnych sekwencjach świecenia! Można naturalnie ustawić stałe światło białe - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Waga jednej litery wynosi około 5-8 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery podświetlone są w pełni wodoodpornymi modułami LED RGB, z soczewką rozpraszającą światło, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 60 cm (szerokość ok. 2,4 m) = cena: 1800 zł brutto
 • 70 cm (szerokość ok. 2,8 m) = cena: 2100 zł brutto
 • 80 cm (szerokość ok. 3,2 m) = cena: 2500 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla podanych rozmiarów wynosi 60 zł.


Pisane LOVE podświetlane RGB w różnych kolorach. LOVE w 2 częściach.

LOVE w nowej, szałowej odsłonie. NOWY STYL - pisane litery z sercem zamiast literki "o". MNIEJSZY FORMAT - do zastosowania również jako dekoracja na stole i barze.  NIEPOWTARZALNY EFEKT WIZUALNY.

Wyjątkowa dekoracja literowa - podświetlany napis LOVE świecacy w różnych kolorach i czcionce z odręcznym pismem

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Świecący w różnych kolorach napis LOVE, wykonany z ręcznie pisanej czcionki, z sercem zamiast literki "o". Napis LOVE o wyjątkowym kształcie, składa się z 2 części "l" i "ve", co umożliwia jego różne ustawienie lub powieszenie i jest dodatkowym ułatwieniem podczas sesji zdjęciowej i videofilmowania, gdzie Pan Młody jak i Panna Młoda zagarniają swoje pół miłości i tylko razem tworzą całość.

Pisane LOVE zostało wykonane z 3 materiałów, w kolorze białym. Plexi do podświetleń została wykorzystana na froncie, boki wykonano z taśmy aluminiowej, precyzyjnie giętej maszynowo, tyły znaków zrobiono z 10mm PCV. Ze względu na zastosowane materiały, pisane LOVE świeci frontem, z wykorzystaniem energooszczędnych modułów LED RGB. Oznacza to, że napis może świecić w różnych kolorach oraz w różnych trybach tj. można ustawić stały wybrany kolor lub korzystać z efektów świetlnych: miganie, zanikanie, dynamiczne przejścia itp. Napis może świecić również  jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi. Głębokość napisu, zapewniająca mu stabilność, to 15 cm, .

Pisane LOVE LED RGB zaopatrzone jest w sterownik, który umożliwia mu szybkie podłączenie do klasycznego gniazda zasilania. Tryby, kolory jak i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem radiowym, również będącym częścią zestawu.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, sterownik nie jest jednak hermetyczny, dlatego w czasie deszczu zaleca się odłączenie go od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości np.:

 • wysokość 66 cm, szerokość 150 cm, grubość 15 cm, = cena: 1600 zł brutto
 • wysokość 77 cm, szerokość 175 cm, grubość 15 cm, = cena: 1900 zł brutto
 • wysokość 88 cm, szerokość 200 cm, grubość 15 cm, = cena: 2300 zł brutto
 • wysokość 110 cm, szerokość 250 cm, grubość 15 cm, = cena: 3200 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu napisu, który wynosi 180 zł.


Cyfrowa dekoracja świetlna w stylu RETRO - podświetlana żarówkami LED

Do literowej dekoracji dołączyła również cyfrowa dekoracja świetlna! Podświetlane żarówkami cyfry są efektowną i elegancką dekoracją przede wszystkich takich okazji jak urodziny, rocznice, studniówki i sylwester.

Wyjątkowa dekoracja urodzinowa - podświetlane cytry 18 energooszczędnymi żarówkami LED

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

W swojej ofercie posiadamy podświetlane żarówkami, stojące cyfry od 0 do 9.
Cyfry te zostały wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Głębokość cyfr, zapewniająca im stabilność, wynosi 20cm. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co sprawia, że montaż jest prosty i nie zajmuje więcej czasu niż wpięcie wtyczki do kontaktu.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Cyfry mogą być używane wewnątrz jak i w plenerze. Wykonane są z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu.


Koszt zakupu ZESTAWU 2-ch dowolnych cyfr uzależniony jest od ich wysokości:

 • 100 cm = cena: 1300 zł brutto
 • 120 cm = cena: 1700 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu cyfr, który wynosi 60zł.


Napis MIŁOŚĆ w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

"Żyjemy w Polsce, więc mówmy po Polsku!" - po takich uwagach powstał napis MIŁOŚĆ. To unikatowa alternatywa dla popularnego napisu LOVE – idealne rozwiązanie dla osób, które cenią klasykę, prostotę, a także... pięknie brzmiący język ojczysty!

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter MILOSC na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Technika wykonania, jak i 20-sto centymetrowa głębokość liter, jest taka sama jak w przypadku napisu LOVE w stylu retro. Są to solidne, a przy tym zgrabne litery wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Ze względu jednak na to że napis MIŁOŚĆ zawiera 6 zamiast 4 liter, użyta została mniej rustykalna i prostsza czcionka.

Podświetlana żarówkami ledowymi MIŁOŚĆ przygotowana jest do szybkiego podłączenia do klasycznego gniazda zasilania, za pomocą około 3m, odłączanych przewodów, w które wyposażona jest każda litera. Sprawia to, że ich montaż jak i mobilność cechuje prostota i szybkość.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 3,6 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,3 m) = cena: 5100 zł brutto

Uwaga: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco większe. Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł.


Napis MR & MRS w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

MR & MRS to piękna dekoracja sal weselnych, podkreślająca wyjątkowość Młodej lub Starej Pary w zależności od okoliczności. Napis utrzymany w klimacie amerykańskich filmów rodem z Broadwayu

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter MR & MRS na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

MR & MRS to kolejny wariant podświetlanej dekoracji ślubnej, świetnie nadającej się jako wystrój sal weselnych, na ślub, zaręczyny, rocznicę, walentynki, czy po prostu jako tło sesji zdjęciowej.

Parametry oraz technika wykonania jest taka sama jak w przypadku napisu LOVE czy MIŁOŚĆ w stylu retro. Są to solidne, a przy tym zgrabne litery wykonane z białego PCV o grubości 10 mm.

Każda litera wyposażona jest w około 3m długości przewód odpinany i przygotowany do szybkiego podłączenia do klasycznego gniazda zasilania 230V. Sprawia to, że ich montaż jak i mobilność cechuje prostota i szybkość.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 5,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 5,7 m) = cena: 5100 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł.


SERCE w stylu RETRO podświetlane żarówkami LED

Produkt stworzony na prośbę naszych Klientów, którzy cenią sobie oryginalność! Symbolika serca, głęboko zakorzeniona w naszych podświadomościach, ma dużo szersze zastosowanie niż ślub i wesele. Z powodzeniem SERCE sprawdza się na takich uroczystościach jak zaręczyny, złote gody, sesje rodzinne, walentynki itp.

Estetyczne i profesjonalne wykonanie podświetlanego SERCA na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 
SERCE z żarówkami LED doskonale sprawdza się jako samodzielna, podświetlana ozdoba każdego pomieszczenia, a także jako wspaniały dodatek do napisu LOVE. Świecące SERCE można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na stabilnej stopie, np. przed stołem Państwa Młodych. Podstawa ta wchodzi w skład naszego serca, jest odczepiana i waży ponad 15 kg. Waga samego serca to około 6-7 kg.

Boki SERCA wykonane są z lustrzanej taśmy aluminiowej. Plecy natomiast z 10 mm PCV i zawierają wbudowane gniazdo zasilania, do którego w łatwy sposób można podłączyć przewód zasilający.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach:
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

SERCE z żarówkami może być używane wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonane jest z elementów wodoodpornych, całość jednak nie jest hermetyczna, dlatego w czasie deszczu zaleca sie jego odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości SERCA w stylu retro:

 • 80 cm (z podstawą około 100 cm) = cena: 1350 zł brutto
 • 100 cm (z podstawą około 120 cm) = cena: 1670 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu SERCA, który wynosi 150 zł.

 

Do prezentowanego SERCA w stylu retro, posiadamy również mocny i gruby, warstwowy pokrowiec zabezpieczający. Koszt takiego pokrowca nie jest wliczony w cenę podaną powyżej i wynosi 325 zł brutto.


 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe