PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
Litery LOVE RETRO i RGB, MIŁOŚĆ, MR&MRS, serca

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produkowanych przez nas PODŚWIETLANYCH LITEROWYCH DEKORACJI na ślub, wesele, urodziny, rocznicę, zaręczyny, walentynki, czy inną ważną okoliczność, W skład naszej oferty wchodzą:

Absolutna NOWOŚĆ!!! Pisane LOVE podświetlane RGB w różnych kolorach. Mały i mobilny napis.

LOVE w nowej, szałowej odsłonie. NOWY STYL - pisane litery z sercem zamiast "o". MNIEJSZY FORMAT - do zastosowania również jako dekoracja na stole i barze.  NIEPOWTARZALNY EFEKT WIZUALNY.

Wyjątkowa dekoracja literowa - podświetlany napis LOVE świecacy w różnych kolorach i czcionce z odręcznym pismem

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Świecący w różnych kolorach napis LOVE, wykonany z ręcznie pisanej czcionki, z sercem zamiast literki "o". Napis LOVE o wyjątkowym kształcie, składa się z 2 części "l" i "ve", co umożliwia jego różne ustawienie lub powieszenie. Ten układ wykorzystują również Pary Młode podczas sesji zdjęciowej i videofilmowania, gdzie bez wysiłku i w prosty sposób tworzą na zdjęciu jeden cały napis.

Pisane LOVE zostało wykonane z 3 materiałów, w kolorze białym. Plexi do podświetleń została wykorzystana na froncie, boki wykonano z taśmy aluminiowej, precyzyjnie giętej maszynowo, tyły znaków zrobiono z 10mm PCV. Ze względu na zastosowane materiały, pisane LOVE świeci frontem, z wykorzystaniem energooszczędnych modułów LED RGB. Oznacza to, że napis może świecić w różnych kolorach, minimum 7, oraz w różnych trybach tj. można ustawić stały wybrany kolor lub korzystać z efektów świetlnych: migania, zanikanie, dynamiczna zmiana itp. Napis może świecić również  jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi. Głębokość napisu to 15 cm, zapewniająca mu stabilność.

Pisane LOVE LED RGB zaopatrzone jest w sterownik, który umożliwia mu szybkie podłączenie do klasycznego gniazda zasilania,. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem radiowym, również będącym częścią zestawu.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, sterownik nie jest jednak hermetyczny, dlatego w czasie deszczu zaleca się odłączenie go od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości np.:

 • wysokość 66 cm, szerokość 150 cm, grubość 15 cm, = cena: 1600 zł brutto
 • wysokość 77 cm, szerokość 175 cm, grubość 15 cm, = cena: 1900 zł brutto
 • wysokość 88 cm, szerokość 200 cm, grubość 15 cm, = cena: 2300 zł brutto
 • wysokość 110 cm, szerokość 250 cm, grubość 15 cm, = cena: 3200 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu napisu, który wynosi 60-150 zł, w zależności od rozmiaru.


Cyfrowa 18-stka w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

Nowość na rynku, jakiej jeszcze nie było! Efektowna, urodzinowa dekoracja - podświetlana 18-stka! Doskonała atrakcja każdego przyjęcia urodzinowego i pamiątkowych sesji fotograficznych!

Wyjątkowa dekoracja urodzinowa - podświetlane cytry 18 energooszczędnymi żarówkami LED

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Podświetlane, stojące cyfry 18 na 18-ste urodziny. Zostały wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Głębokość cyfr to 20cm, zapewniająca im stabilność. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co sprawia, że montaż jest prosty i nie zajmuje więcej czasu niż wpięcie wtyczki do kontaktu.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Cyfry mogą być używany wewnątrz jak i w plenerze. Wykonane są z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości zestawu:

 • 100 cm (szerokość ok. 115 cm) = cena: 1300 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 140 cm) = cena: 1700 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu cyfr, który wynosi 60zł.


Napis LOVE w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

Absolutny HIT sezonu ślubnego! Efektowna dekoracja każdego pomieszczenia, szczególnie sali weselnej! Doskonała atrakcja każdej sesji fotograficznej!

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Solidne, stojące litery, wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Głębokość litery to 20cm, co zapewnia całości napisu stabilność. Przygotowane są do szybkiego podłączenia przewodów do klasycznego gniazda zasilania, co ułatwia napisowi LOVE montaż i mobilność.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 12-15 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 2600 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 3380 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 4900 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 5700 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł. Dla zamówienia kompletu LOVE o wysokości 140 cm lub 150 cm sugerujemy odbiór we własnym zakresie, ze względu na duże koszty transportu dedykowanego.

 

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery. Koszt pokrowców nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi dla LOVE 100cm - 1300 zł brutto /komplet, a dla LOVE 120cm - 1790 zł brutto/komplet.


SERCE w stylu RETRO podświetlane żarówkami LED

Produkt stworzony na prośbę naszych Klientów, którzy cenią sobie oryginalność! Symbolika serca, głęboko zakorzeniona w naszych podświadomościach, ma dużo szersze zastosowanie niż ślub i wesele. Z powodzeniem SERCE sprawdza się na takich uroczystościach jak zaręczyny, złote gody, sesje rodzinne, walentynki itp.

Estetyczne i profesjonalne wykonanie podświetlanego SERCA na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 
SERCE z żarówkami LED doskonale sprawdza się jako samodzielna, podświetlana ozdoba każdego pomieszczenia, a także jako wspaniały dodatek do napisu LOVE. Świecące SERCE można zarówno powieścić na ścianie, jak i postawić na stabilnej stopie, np. przed stołem Państwa Młodych. Podstawa ta wchodzi w skład naszego serca, jest odczepiana i waży ponad 15 kg. Waga samego serca to około 6-7 kg.

Boki SERCA wykonane są z lustrzanej taśmy aluminiowej. Plecy natomiast z 10 mm PCV i zawierają wbudowane gniazdo zasilania, do którego w łatwy sposób można podłączyć przewód zasilający.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach:
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

SERCE z żarówkami może być używane wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonane jest z elementów wodoodpornych, całość jednak nie jest hermetyczna, dlatego w czasie deszczu zaleca sie jego odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości SERCA w stylu retro:

 • 80 cm (z podstawą około 100 cm) = cena: 1350 zł brutto
 • 100 cm (z podstawą około 120 cm) = cena: 1670 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu SERCA, który wynosi 150 zł.

 

Do prezentowanego SERCA w stylu retro, posiadamy również mocny i gruby, warstwowy pokrowiec zabezpieczający. Koszt takiego pokrowca nie jest wliczony w cenę podaną powyżej i wynosi 325 zł brutto.


Kolorowe LOVE podświetlane RGB z licem z plexi

Dynamika, oryginalność i WOW, to 3 najczęściej padające słowa określajace ten produkt. Przestrzenny napis LOVE łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali chcą również niesamowitego efektu wizualnego.Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Znakomitą alternatywą dla popularnego napisu LOVE w stylu rustykalnym tj. z ledowymi żarówkami, jest unikatowy zestaw LOVE z podświetleniem LED RGB. Litery te mają podobą budowę jak w stylu RETRO tzn. ta sama wielkość i głębokość, ten sam kształt, boki i plecy z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami.

Przestrzenne litery LOVE LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilająca ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem, również będącym częścią zestawu.

LOVE LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi migoczacymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Waga jednej litery wynosi około 12-15 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 4,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,7 m) = cena: 5550 zł brutto
 • 140 cm (szerokość ok. 5,6 m) = cena: 7500 zł brutto
 • 150 cm (szerokość ok. 6,0 m) = cena: 8700 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200 zł. Dla zamówienia kompletu LOVE o wysokości 140 cm lub 150 cm sugerujemy odbiór we własnym zakresie, ze względu na duże koszty transportu dedykowanego.

  Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery. Koszt pokrowców nie jest wliczony w cenę liter podaną powyżej i wynosi dla LOVE 100cm 1300 zł brutto /komplet, a dla LOVE 120cm 1790 zł brutto/komplet.

Kolorowe LOVE podświetlane RGB z licem i bokami z plexi

Podświetlane boki liter LOVE to smakowity unikat pośród powszechnie dostępnych napisów świecących tylko frontem! Ten przestrzenny napis LOVE świeci całą powierzchnią tj. frontem i bokami, w różnych kolorach i sekwencjach.

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Ten wariant napisu LOVE różni się od powyżej prezentowanego wykonaniem frontu oraz boków z białej, 3mm plexi. W praktyce oznacza to, że litery LOVE będą świeciły całą swoją powierzchnią: frontem i bokami. Ze wzgledów technologicznych głębokośc takiego napisu wynosi 10 cm, dlatego aby utrzymać stabilność liter, dostępne są w mniejszych rozmiarach. Plecy liter, tak jak w przypadku pozostałych produktów, stanowi solidna płyta PCV o grubości 10 mm.

W skład napisu LOVE wchodzą litery LOVE, przewody zasilające, sterownik oraz pilot radiowy. Podłączenie liter jest bardzo proste, szybkie i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Litery LOVE 3D z plexi stanowią atrakcyjną dekorację w dzień, podczas gdy w nocy dostarczają niesamowitych wrażeń wizualnych. Działąją w 7 różnych kolorach i 6 różnych sekwencjach świecenia! Można naturalnie ustawić stałe światło białe - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Waga jednej litery wynosi około 5-8 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery podświetlone są w pełni wodoodpornymi modułami LED RGB, z soczewką rozpraszającą światło, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 60 cm (szerokość ok. 2,4 m) = cena: 1800 zł brutto
 • 70 cm (szerokość ok. 2,8 m) = cena: 2100 zł brutto
 • 80 cm (szerokość ok. 3,2 m) = cena: 2500 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla podanych rozmiarów wynosi 60 zł.


Napis MIŁOŚĆ w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

"Żyjemy w Polsce, więc mówmy po Polsku!" - po takich uwagach powstał napis MIŁOŚĆ. To unikatowa alternatywa dla popularnego napisu LOVE – idealne rozwiązanie dla osób, które cenią klasykę, prostotę, a także... pięknie brzmiący język ojczysty!

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter MILOSC na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Technika wykonania, jak i 20-sto centymetrowa głębokość liter, jest taka sama jak w przypadku napisu LOVE w stylu retro. Są to solidne, a przy tym zgrabne litery wykonane z białego PCV o grubości 10 mm. Ze względu jednak na to że napis MIŁOŚĆ zawiera 6 zamiast 4 liter, użyta została mniej rustykalna i prostsza czcionka.

Podświetlana żarówkami ledowymi MIŁOŚĆ przygotowana jest do szybkiego podłączenia do klasycznego gniazda zasilania, za pomoca około 3m, odłączanych przewodów, w które wyposażona jest każda litera. Sprawia to, że ich montaż jak i mobilność cechuje prostota i szybkość.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 3,6 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 4,3 m) = cena: 5100 zł brutto

Uwaga: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco większe. Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł.


Napis MR & MRS w stylu RETRO podświetlany żarówkami LED

MR & MRS to piękna dekoracja sal weselnych, podkreślająca wyjątkowość Młodej lub Starej Pary w zależności od okoliczności. Napis utrzymany w klimacie amerykańskich filmów rodem z Broadwayu

Estetyczne i profesjonalne wykonanie liter MR & MRS na śluby i wesela

   Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

MR & MRS to kolejny wariant podświetlanej dekoracji ślubnej, świetnie nadającej się jako wystrój sal weselnych, na ślub, zaręczyny, rocznicę, walentynki, czy po prostu jako tło sesji zdjęciowej.

Parametry oraz technika wykonania jest taka sama jak w przypadku napisu LOVE czy MIŁOŚĆ w stylu retro. Są to solidne, a przy tym zgrabne litery wykonane z białego PCV o grubości 10 mm.

Każda litera wyposażona jest w około 3m długości przewód odpinany i przygotowany do szybkiego podłączenia do klasycznego gniazda zasilania 230V. Sprawia to, że ich montaż jak i mobilność cechuje prostota i szybkość.

Podświetlenie dostępne jest w dwóch wariantach
(wybór nie wpływa na cenę):
• światło białe – ciepłe
• światło białe – zimne

Waga jednej litery wynosi około 10-12 kg.

Napis może być używany wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Litery są wykonane z elementów wodoodpornych, nie są jednak hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca sie ich odłączenie od prądu i schowanie.


Koszt zakupu uzależniony jest od wielkości napisu:

 • 100 cm (szerokość ok. 5,0 m) = cena: 3900 zł brutto
 • 120 cm (szerokość ok. 5,7 m) = cena: 5100 zł brutto

Uwaga: Podana cena nie obejmuje kosztu transportu liter, który dla rozmiarów 100 i 120 cm wynosi 200zł.


 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe