PL | DE | EN
Aktualności / WYBIERZ NAJLEPSZY WZÓR I ODMIEŃ SWOJE LITERY FANTASTYCZNYMI AŻURAMI!

Ażurowe LOVE marki BRANDEKOR

Sezon ślubny w pełni, a sale weselne i wypożyczalnie liter prześcigają się w różnorodności swoich ofert. Szczególnie dotyczy to dekoracji świetlnych jak napisy LOVE, czy MIŁOŚĆ. Jako producent takich dekoracji świetlnych stworzyliśmy rozwiązanie, które jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich posiadaczy takich liter na wynajem. Mowa o ażurach, czyli niedrogich a bardzo praktycznych i efektownych nakładkach ażurowych, które całkowicie odmieniają napis świecący i nadają mu nowy styl oraz klimatyczny efekt podświetlenia.

Ażury produkujemy z trwałego materiału, którym jest białe PCV. Wzory wycinamy naszą precyzyjną frezarką CNC.

Obecnie w stałej ofercie posiadamy 5 najczęsciej sprzedających się autorskich wzorów nakładek ażurowych, które są kompatybilne z napisami LOVE oraz MIŁOŚĆ wyłącznie naszej produkcji. Do tego grona należą wzory: kwiatowy, serca, góral (motyw góralski) oraz dwa różne oblicza wzoru folkowego.

Ażury sprawdzają się doskonale zarówno w napisach świecących w stylu RETRO (żarówki LED), jak i LED RGB (pełny front z plexi mlecznej, świecący różnymi kolorami).

Zalety naszych nakładek ażurowych to m.in.:

Zastosowanie nakładek ażurowych to doskonały sposób, by nadać napisowi świetlnemu odmienny charakter i efektowny styl.

Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, w której prezentujemy zdjęcia poszczególnych wzorów nakładek ażurowych oraz ich zastosowania na literach RETRO i LED RGB. Zapraszamy również do naszego sklepu, w którym dostępne są wszystkie omawiane tu produkty.

Przy zamówieniu dwóch lub więcej kompletów ażurów jednocześnie, zapewnimy atrakcyjny rabat.

Zobacz także: