PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Tablica wypukła - PODAJ ŁAPKĘTablica wypukła - PODAJ ŁAPKĘTablica wypukła - PODAJ ŁAPKĘ

Szyldy, tablice informacyjne i ostrzegawcze

Tablica to podstawowy nośnik reklamy. Prosty i niedrogi sposób na zaprezentowanie treści informacyjnych, ostrzegawczych lub reklamowych, zawierających nawet skomplikowany graficznie projekt.

Jeśli poszukujesz reklamy niepodświetlanej i nie ma być ona przestrzenna (jak np. litery ze styroduru), wtedy tablica sprawdzi się znakomicie. Potwierdzają to korzyści takie jak:

  • przystępna cena
  • możliwość wykonania niemal dowolnych rozmiarów (od małych tabliczek 30x30 cm, aż po wielkoformatowe szyldy)
  • do wyboru kształt klasyczny (prostokątny) lub niestandardowy (cięcie po obrysie)
  • opcja treści wyklejanych z folii plotowanej (tłem jest wybrany kolor dibondu) lub opcja wyklejenia całości wydrukiem (tłem są kolory z projektu)
  • możliwość wykonania otworów montażowych i dołączenia eleganckich dystansów aluminiowych

To jeszcze nie wszystko, bo jeśli pozwala na to projekt reklamy, tablicę możemy wykonać w wersji standardowej płaskiej lub w wersji wypukłej, gdzie litery i logo wyklejamy z ciętej laserowo plexi 3mm. Takie znaki cechują się atrakcyjnym połyskiem oraz efektem delikatnej przestrzenności.

Jako przykład tablicy wypukłej prezentujemy reklamę 100x100 cm wykonaną dla Centrum Weterynaryjnego "PODAJ ŁAPKĘ". Za płytę podkładową posłużył dibond 3mm biały mat. Treści wykleiliśmy z ciętej laserowo plexi 3mm zielonej. W narożnikach wyfrezowaliśmy otwory montażowe, które ułatwiają zamocowanie tablicy (do zestawu dołączyliśmy komplet dystansów).

Podobną tablicę możemy wykonać także dla Ciebie ― wystarczy, że prześlesz nam projekt/pomysł oraz wymiary do indywidualnej wyceny.

poprzednia « Szyldy, tablice informacyjne i ostrzegawcze » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!