PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Tablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport Lisoń

Szyldy, tablice informacyjne i ostrzegawcze

Tablice dwukolorowe (lub takie, których projekt ogranicza się do kilku kolorów) możemy zaoferować w wersji wypukłej 3mm, gdzie treści wyklejane są na płycie podkładowej z plexi ciętej laserowo.

Przykład takiej realizacji prezentujemy na zdjęciach obok: dla firmy Transport Lisoń mieliśmy przyjemność wykonywać tablicę 100x50 cm z dibondu 3mm białego mat, na której logo firmy wykleiśmy z plexi 3mm granatowej. Dodatkowo na życzenie Klienta wykonaliśmy w tablicy 6 szt. otworów montażowych, do których dołączyliśmy stalowe dystanse montażowe. Dystanse tego typu posiadamy w ofercie o różnych wielkościach.

Plexi cechuje się pięknym połyskiem, dzięki czemu wypukłe tablice są bardzo atrakcyjną alternatywą dla zwykłych płaskich tablic reklamowych (wyklejanych bądź zadrukowanych UV).


poprzednia « Szyldy, tablice informacyjne i ostrzegawcze » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!