PL | DE
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Tablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport LisońTablica wypukła - Transport Lisoń

Szyldy, tablice informacyjne i ostrzegawcze

Tablice dwukolorowe (lub takie, których projekt ogranicza się do kilku kolorów) możemy zaoferować w wersji wypukłej 3mm, gdzie treści wyklejane są na płycie podkładowej z plexi ciętej laserowo.

Przykład takiej realizacji prezentujemy na zdjęciach obok: dla firmy Transport Lisoń mieliśmy przyjemność wykonywać tablicę 100x50 cm z dibondu 3mm białego mat, na której logo firmy wykleiśmy z plexi 3mm granatowej. Dodatkowo na życzenie Klienta wykonaliśmy w tablicy 6 szt. otworów montażowych, do których dołączyliśmy stalowe dystanse montażowe. Dystanse tego typu posiadamy w ofercie o różnych wielkościach.

Plexi cechuje się pięknym połyskiem, dzięki czemu wypukłe tablice są bardzo atrakcyjną alternatywą dla zwykłych płaskich tablic reklamowych (wyklejanych bądź zadrukowanych UV).


Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!