PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Szablony malarskie - MARGOSSzablony malarskie - MARGOS

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Szablon malarski to proste i praktyczne narzędzie, stosowane w malowaniu poziomym lub znakowaniu ścian, elewacji, urządzeń i innych płaskich powierzchni. Dzięki temu produktowi można szybko i wygodnie uzyskać całość malowanych treści, zamiast odręcznego malowania kolejno każdego osobnego znaku lub elementu projektu.

Specjalizujemy się w szablonach malarskich:

  • z tworzywa PET 1mm
  • z twardego PCV 2mm (najczęściej są to szablony wielkoformatowe)
  • z folii magnetycznej (szablony magnetyczne)
  • a także z samoprzylepnej folii plotowanej (zależnie od nakładu i wielkości projektu)

Wiemy z doświadczenia, że najczęściej wybierane i stosowane są szablony do malowania jednym kolorem. Warto jednak wiedzieć, że dla projektów logo zawierających 2-3 kolory, istnieje możliwość opracowania szablonów podzielonych na części. Dzięki takiemu zestawowi, po 2-3-krotnym malowaniu z użyciem różnych kolorów farby, można uzyskać logo kolorowe.

Na zdjęciu prezentujemy komplet szablonów malarskich z PCV 2mm służących do znakowania poziomego. Wykonaliśmy dla firmy MARGOS, z którą współpracujemy regularnie od wielu lat, i której dziękujemy za zaufanie i za wszystkie dotychczasowe zlecenia, które mieliśmy okazję realiować.

Komplety liter i cyfr, a także popularne wzory szablonów malarskich znaleźć można w naszym sklepie internetowym.

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!