PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Szablony malarskie - Urząd Miar

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Oprócz szeroko pojętych produkcji reklamowych dla firm, aptek, lokali itp., podejmujemy także sporo realizacji w ramach oznakowania budków, w tym zleceń dla jednostek budżetowych i różnorodnych instytucji. Jedno z takich zadań zlecił nam Okręgowy Urząd Miar w Łodzi. Temat dotyczył wycięcia szablonu malarskiego do wielkrotnego użytku, do lokalnego zastosowania. Wykonaliśmy go z materiału PCV 2mm twarde.

Produkty tego typu wycinamy precyzyjnymi maszynami CNC. Oferujemy produkcję szablonów malarskich magnetycznych (z folii magnetycznej) lub z tworzywa (PET lub PCV). Zależnie od treści i nakładu, możliwe jest także wyplotowanie treści do zamalowania z folii samoprzylepnej.

Gotowe wzory i komplety szablonów malarskich można wygodnie zamówić w naszym sklepie internetowym, a wszelkie indywidualne projekty i pomysły można uzgodnić z nami telefonicznie (+48 880 881 882) lub mailowo.

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!