PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Szablony malarskie - MWP SIWSzablony malarskie - MWP SIW

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z firmą MARGOS Oznakowanie Poziome i Pionowe Dróg podczas realizacji licznych ciekawych projektów i produkcji różnego typu szablonów malarskich.

Jedno z ostatnich zleceń, które podjęliśmy na potrzeby Muzeum Wojska Polskiego pokazało, że szablony PET ze znakami 3-30 cm, które wykonujemy na co dzień, to tylko skromna cząstka naszych możliwości. Projekt szablonów MWP dotyczył produkcji oznakowania wielkoformatowego. Były to napisy, których rozmiary spróbowaliśmy ukazać na zdjęciach obok. Wycięliśmy je z materiału PET 1mm, z podziałem na dostawiane do siebie części.

W naszej ofercie znajdą Państwo szablony malarskie, cechujące się precyzyjnym cięciem CNC (frezowaniem lub cięciem laserowym), które realizowane są na materiałach takich jak:

  • PET 1mm bezbarwny
  • PCV 2mm twarde
  • folia magnetyczna
  • folia samoprzylepna plotowana*

* – szablony jednorazowego użytku, pozostałe materiały nadają szablonom wielokrotność użytku

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Szablony malarskie wielokrotnego użytku
12345
Margos Oznakowanie Poziome i Pionowe Dróg, 2022-01-20
Współpracujemy z firmą Brandekor od dłuższego czasu i nigdy nas nie zawiedli a warto dodać iż ciągle nasz deadline jest na wczoraj i ilości do produkcji duże i skomplikowane. Mimo to Brandekor zawsze staje na wysokości zadania.
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!