PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Szablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWPSzablony malarskie - MWP

Szablony malarskie wielokrotnego użytku

Rząd pracuje nad programem "Nowy Ład", my tymczasem opracowaliśmy nasz własny "ład" w postaci szablonu malarskiego. Wchodził on w skład kompletu oznakowania, które mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta MARGOS.

Szablony malarskie do znakowania poziomego wykonujemy najczęściej z PCV 2mm twardego. Materiał ten sprawdza się szczególnie w szablonach o większych formatach. Większe projekty tego typu realizujemy w postaci dokładanych do siebie części (podział "na zakładkę"), co widać na przykładzie zdjęć z szablonem "Gw".

PCV nie jest jedynym materiałem, z którego produkujemy szablony malarskie. Zlecenia tego typu realizujemy także z tworzywa PET 1mm (materiał sprawdza się doskonale na każdej płaskiej powierzchni) oraz w formie magnesów (folia magnetyczna 0,7mm).

Aby środki znaków nie wypadały i stanowiły jednolitą część z resztą szablonu, projekt graficzny mostkujemy.

W formie szablonu malarskiego jesteśmy w stanie wykonać niemal dowolne treści - warunkiem jest ich odpowiednia grubość i wielkość (minimum wysokości znaku 3 cm). Serdesznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny takiego produktu.

poprzednia « Szablony malarskie wielokrotnego użytku » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!