PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Dekoracja ze styroduru - cyfry 3DDekoracja ze styroduru - cyfry 3DDekoracja ze styroduru - cyfry 3DDekoracja ze styroduru - cyfry 3D

Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi

W naszym parku maszynowym dysponujemy ploterem termicznym, na którym realizujemy różnego typu reklamy, obiekty i dekoracje ze styroduru. Wycięty styrodur surowy możemy dodatkowo pomalować, a także ozdobić jego front pięknym licem z plexi 3mm o atrakcyjnym połysku.

Technologia ta pozwala na uzyskanie niemal dowolnych kształtów, znaków, napisów... Dzięki temu przyjmujemy zlecenia zarówno przestrzennych logotypów, jak i dekoracji na przeróżne okazje: imprezy okolicznościowe, przyjęcia firmowe, urodziny, rocznice, święta...

Jak znaki ze styroduru sprawdzają się na przyjęciach? Zobaczyć to można na niniejszych zdjęciach, na których pokazujemy cyfry 3D naszej produkcji, w pięknej aranżacji na evencie firmowym. A jeśli poszukują Państwo czegoś jeszcze bardziej przykuwającego wzrok, zapraszamy do działu poświęconego dekoracjom podświetlanym, w którym oferujemy cyfry i litery podświetlane LED w różnych stylach.

poprzednia « Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!