PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Logo z plexi - Agata DekoracjeLogo z plexi - Agata Dekoracje

Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi

Plexi jest popularnym i atrakcyjnym materiałem, z którego jesteśmy w stanie wyciąć niemal dowolne treści i kształty. Szczególnie pięknie prezentuje się plexi złota, którą oferujemy w wersji zwykłej (metalicznej) oraz lustrzanej. Właśnie z tego drugiego typu plexi złotej mieliśmy przyjemność wykonać logo dla wspaniałej Dekoratorki Agaty, której gorąco kibicujemy w otwarciu wymarzonej pracowni! Mieliśmy okazję oglądać jej projekty i aranżacje – i ciągle jesteśmy pod ich wrażeniem.

Prezentowane na zdjęciu logo wycięliśmy laserowo z plexi 3mm złotej lustro. W roli płyty nośnej w tego typu realizacjach sprawdza się doskonale plexi bezbarwna lub przezroczysty poliwęglan. Jako alternatywę dla złotych frontów możemy zaproponować dibond złoty o fakturze szczotkowanej.

Tego typu złote litery wycinane laserowo polecamy wszystkim zakochanym, dekoratorom, a przede wszystkim firmom chcącym uzyskać wysoki prestiż i olśniewający efekt reklamy niepodświetlanej!

poprzednia « Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru i/lub plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!