PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
piramidy podświetlanepiramidy podświetlanepiramidy podświetlanepiramidy podświetlanepiramidy podświetlanepiramidy podświetlane

Produkty na indywidualne zamówienie

Na indywidualne zamówienie wykonujemy różnego typu obiekty z plexi, z dibondu lub z podświetleniem LED. Niestraszne są nam realizacje nietypowe i skomplikowane.

Dowodem tego jest prezentowany na zdjęciach złożony ekspozytor podświetlany LED, w postaci nakładanych na siebie piramid. Wykonaliśmy go z plexi bezbarwnej i plexi mlecznej. Oświetlenie LED (w kolorze białym) schowane zostało pod czarnymi narożnikami. Całość jest otwieralna - górną piramidę można odłączyć, by na dolnej piramidzie ułożyć produkty do eksponowania (na ściankach białej plexi). Dolna piramida jest stabilna, dzięki wyklejonym na spodzie progom z czarnej plexi.

Jeśli posiadają Państwo własny pomysł na niestandardowy produkt podświetlany lub niepodświetlany - serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

poprzednia « Produkty na indywidualne zamówienie » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!