PL | DE
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Produkty na indywidualne zamówienieProdukty na indywidualne zamówienieProdukty na indywidualne zamówienieProdukty na indywidualne zamówienieProdukty na indywidualne zamówienieProdukty na indywidualne zamówienie

Produkty na indywidualne zamówienie

Na indywidualne zamówienie wykonujemy różnego typu obiekty z plexi, z dibondu lub z podświetleniem LED. Niestraszne są nam realizacje nietypowe i skomplikowane.

Dowodem tego jest prezentowany na zdjęciach złożony ekspozytor podświetlany LED, w postaci nakładanych na siebie piramid. Wykonaliśmy go z plexi bezbarwnej i plexi mlecznej. Oświetlenie LED (w kolorze białym) schowane zostało pod czarnymi narożnikami. Całość jest otwieralna - górną piramidę można odłączyć, by na dolnej piramidzie ułożyć produkty do eksponowania (na ściankach białej plexi). Dolna piramida jest stabilna, dzięki wyklejonym na spodzie progom z czarnej plexi.

Jeśli posiadają Państwo własny pomysł na niestandardowy produkt podświetlany lub niepodświetlany - serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!