PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED ROYAL CARENeon LED ROYAL CARENeon LED ROYAL CARE

Neony LED

Klinika medycyny estetycznej ROYAL CARE to perfekcjoniści w każdym calu. Reklama świetlna dla takiej firmy również musiała osiągnąć poziom najwyższej jakości. Zadbaliśmy o to, wykonując logo kliniki w postaci neonu LED, czyli reklamy z plexi i PCV nawiązującej do klasycznych szklanych neonów, jednak opartej na nowocznesnej technologii podświetlenia LED

Reklamę ROYAL CARE, w wielkości 230x60 cm, wykonaliśmy o froncie mlecznym z plexi 3mm. Boki znaków również są białe, dzięki zastosowaniu PCV spienionego. Poszczególne elementy logo zostały oparte na bazie podkładu z poliwęglanu bezbarwnego. Podświetlenie LED zostało wyposażone w komplet przewodów i zasilacz, do szybkiego i prostego podłączenia ledowego neonu.

Realizacja ROYAL CARE udowadnia, że piękno to nie tylko kwestia ciała, urody, efektu specjalistycznej medycyny estetycznej. Piękna może być także... odpowiednio przemyślana i wykonana firmowa reklama świetlna!

Dziękując za owocną współpacę, serdecznie zapraszamy na stronę oraz fanpage kliniki ROYAL CARE. A wszystkim osobom zainteresowanym uzyskaniem bezpłatnej wyceny napisu/logo/reklamy w technologii neonu LED, zapraszamy do kontaktu.

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!