PL | DE | EN
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Neon LED LED logo GET SKILZZNeon LED Get SkillzNeon LED Get Skillz

Neony LED

Get Skillz to platforma z imponującą ofertą kursów wideo na temat wystąpień publicznych, gdzie głównym prowadzącym szkolenia jest popularny konferansjer i prezenter Krzysztof Ibisz. Dla tak barwnego Klienta mieliśmy przyjemność wyprodukować neonową reklamę świetlną LED, czyli neon led z logotypem marki. Produkt tego typu jest lekki, mobilny i łatwy w montażu – nadaje się zarówno do zawieszenia na ścianie, jak i do postawienia (z wykorzystaniem dodatkowego stojaka – takie zastosowanie można zobaczyć na filmie reklamowym platformy Get Skillz).

Wielką zaletą ledowych neonów jest to, że są tańszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla klasycznych neonów, nie wymagają gazu i cechują się mniejszym poborem mocy. Ponadto umożliwiają wykonanie niemal każdego kształtu w formie reklamy świecącej, w różnych wielkościach. W oparciu o bogaty wzornik materiału plexi lub dzięki modułom LED RGB, możemy zaoferować szeroki wybór kolorów i efektów podświetlenia neonów LED.

Ledowe neony naszej produkcji doskonale sprawdzają się jako efektowna reklama świetlna (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków) lub jako lampka nocna. Ponadto świetnie prezentują się przed kamerą, o czym można przekonać się  oglądając materiały promocyjne firmy Get Skillz, do czego serdecznie zachęcamy!

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!