PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
naklejki magnetyczne po obrysienaklejki magnetyczne po obrysie 2naklejki magnetyczne po obrysie 3

Naklejki magnetyczne na auto

Naklejka magnetyczna to atrakcyjny element informacyjny i reklamowy. Stanowi doskonałą formę reklamy zewnętrznej, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wielką zaletą takiej naklejki jest możliwość wielokrotnego jej przyklejania i usuwania w dowolnym momencie, bez uszkodzenia powierzchni i lakieru pojazdu.

Naklejki wykonujemy na folii magnetycznej o grubości 0,7 mm, co zapewnia im odpowiednią przyczepność, nawet przy bardzo dużych prędkościach. Folia magnetyczna wyklejana jest trwałą folią o wysokiej jakości do zastosowania zewnętrznego, zadrukowaną w pełnym kolorze, na nowoczesnej maszynie solwentowej. Całość zabezpieczana jest laminatem błysk, który dodatkowo zapewnia nieścieralność druku oraz odporność na warunki atmosferyczne.

Naklejki magnetyczne możemy wykonać o kształcie klasycznym (kwadrat, prostokąt) lub wycięte po obrysie (jak prezentowane obok przykłady).

poprzednia « Naklejki magnetyczne na auto » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!