PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
SH Sztygarka Hetmańska - litery 3D ALU LEDSH Sztygarka Hetmańska - litery 3D ALU LED

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Sztygarka Hetmańska to resort nad Jeziorem Solińskim – firma, z którą kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować w zakresie produkcji liter 3D podświetlanych o bokach z taśmy aluminiowej.

Współpraca ta zaowocowała kilkoma ciekawymi szyldami, ale szczególnie w pamięci utkwiła nam reklama inicjałowa "SH". Właśnie m.in. za to cenimy sobie naszą pracę, że oprócz codziennego wykonywania przyjemnych dla oka podświetlanych produktów, od czasu do czasu pojawiają się na naszej drodze tematy bardziej wymagające. Takie wyzwania podwyższają nam poprzeczkę trudności i są polem do popisu. Nie boimy się trudnych tematów, dlatego nasze portfolio zawiera perełki właśnie takie jak poniższe "SH".

Na czym polega wyjątkowość tej reklamy?

  • jest to logo o kształcie niestandardowym, które zawiera dwa scalone ze sobą znaki
  • każda z liter miała inną głębokość
  • litera "H" posiadała szeryfy, które komplikowały miejsce łączenia
  • boki wykonywaliśmy z giętej maszynowo taśmy aluminiowej – o ile produkcja samodzielnego znaku o dokładnie wykonanych bokach z taśmy jest pracą specjalistyczną, to wykonanie dwóch znaków na zasadzie puzzli (ściśle przylegających do siebie), z zachowaniem estetycznego i równego miejsca łączenia, to praca wymagająca zegarmistrzowskiej dokładności
  • nie było to wyzwanie pojedyncze, zlecenie obejmowało 3 szt. takich reklam, które musiały być spójne pod względem jakości i estetyki

Taka reklama podświetlenia, będąca jednym obiektem o dwóch elementach rózniącymi się głębokością, nie jest dla nas nowatorskim rozwiązaniem. Kiedyś podejmowaliśmy już podobny temat, ale o bokach świecących, z plexi.

Jeśli posiadasz logo, którego obiekty można ciekawie zróżnicować głębokością, czekamy na kontakt. Nasi eksperci doradzą najlepsze rozwiązanie i przygotują wycenę takiej realizacji.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!