PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
HEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALUHEBDA - litery 3D podświetlane z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Firma Elektryczna HEBDA Jan Hebda zaopatrzyła się u nas w reklamę świetlną metrowej wysokości, w postaci liter 3D podświetlanych LED. Zlecenie wykonaliśmy w technologii ALB, czyli znaków o bokach z giętej taśmy aluminiowej. W tym przypadku była to taśma srebrna, która dała ciekawy efekt w połączeniu z frontami z plexi niebieskiej.

Litery montowane były na stelażu z profili aluminiowych, który zrealizowaliśmy w wersji dachowej czyli ze specjalnymi wspornikami. Zapewnia on stabilną podporę umożliwiającą łatwe i pewne zamontowanie reklamy na zadaszeniu.

Całość podświetlona jest markowymi modułami LED 12V, które cechują się pełną wodoodpornością, stabilizacją napięcia oraz posiadaniem aluminiowej płytki chłodzącej i soczewki rozpraszającej światło.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej
12345
j_n, 2022-02-09
No ładnie, ładnie
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!