PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
CIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALUCIRCUS - dekoracje 3D z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Zestaw cyrkowych dekoracji świetlnych to jedna z najbardziej widowiskowych realizacji, jakie mieliśmy okazję podejmować w historii naszej pracowni!

Było to też jedno z trudniejszych zleceń, które stanęło przed nami, gdyż wymagało połączenia różnych technik oraz przekształcenia w wersję przestrzenną dość skomplikowanej czcionki. Jednak nie są nam straszne wyzwania i presja czasu, dlatego chętnie podejmujemy tego typu tematy.

Naszą misją jest uzyskanie satysfakcji Klienta z wysokiej jakości naszych produktów oraz uszczęśliwienie go wykonaniem indywidualnego projektu czy pomysłu, szczególnie – tak jak w przypadku zlecenia CIRUS – jeśli jest on na zaawansowanym poziomie.

Prezentowany na zdjęciach komplet obejmował reklamy świetlne bazujące na technologii ALB (boki z giętej taśmy aluminiowej), ale wykraczające także w inne techniki produkcyjne, m.in. znaki przestrzenne ze styroduru, wyklejanie folią z wydrukiem, podświetlenie w stylu RETRO (żarówkami LED) itp. Każdy napis posiadał odmienną specyfikację i wymagał zastosowania różnych materiałów (taśmy aluminiowe różniące się szerokościami i kolorami + różne odmiany dibondu + folie plotowane). Mocno zakręcony projekt FREAK SHOW wymagał nawet użycia sklejki drewnianej. Ponadto część napisów zestawu CIRCUS została oparta o stelaż, który zbudowaliśmy z profili aluminiowych malowanych proszkowo.

Na życzenie Klienta wszystkie dekoracje podświetliliśmy klimatycznymi żarówkami filamentowymi LED, cechującymi się widocznym żarnikiem.

Niecodzienny projekt CIRCUS, mimo wysokiego stopnia trudności, został zrealizowany z pełnym powodzeniem. Po jego oddaniu otarliśmy pot z czoła i z ogromną satysfakcją zabraliśmy się do następnych zleceń, wypatrując przy tym na horyzoncie kolejnego ciekawego wyzwania!

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej
12345
beonan_wd, 2022-02-01
wielkie WOOOW!
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!