PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
WRZOS - litery 3D z bokami ALUWRZOS - litery 3D z bokami ALUWRZOS - litery 3D z bokami ALUWRZOS - litery 3D z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Napis WRZOS wykonaliśmy w technologii znaków 3D podświetlanych LED, o bokach z giętej taśmy aluminiowej. Znaki tego typu to wysokiej jakości reklama świetlna, przeznaczona do długotrwałej ekspozycji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Fronty liter tego typu wykonujemy z plexi 3mm wylewanej. Materiał ten dostępny jest w różnych kolorach. Możemy także uzyskać na frontach kolory niestandardowe, spoza wzornika plexi, stosując wyklejenie folią do podświetleń. Właśnie taka realizacja dotyczyła napisu WRZOS - na życzenie Klienta fronty liter wykonaliśmy z plexi wyklejonej fioletową folią translucentną, boki natomiast z taśmy aluminiowej białej o szerokości 10 cm.

Prezentowane na zdjęciach litery wykonaliśmy o wysokości 70 cm. W tej technologii możliwa jest realizacja znaków 3D o wysokości od 20 cm do aż 120-150 cm (zależy od kształtu i czcionki).

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!