PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
VICTORIA - litery 3D z bokami ALUVICTORIA - litery 3D z bokami ALUVICTORIA - litery 3D z bokami ALUVICTORIA - litery 3D z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Napis VICTORIA o wysokości 70 cm wykonaliśmy w postaci liter przestrzennych o bokach z giętej taśmy aluminiowej (w tym przypadku była to taśma biała 103mm). Fronty znaków stanowi plexi mleczna 3mm. Taki napis świeci tylko frontami (alternatywną technologią byłyby klosze w całości realizowane z plexi - wtedy świeciłyby również boki).

W naszym parku maszynowym posiadamy automatyczną giętarkę CNC (model ECO 160 DELUXE, marki Automatic Letter Bender), która umożliwia precyzyjną obróbkę taśmy aluminiowej 3DSYSTEM. Pracujemy głównie na taśmach z rantem (ok. 0,5 cm od strony frontu).

Do podobnej realizacji możemy użyć taśmę o różnej szerokości (6 cm, 8 cm, 10 cm lub nawet 14 cm). Materiał ten dostępny jest w kilku podstawowych kolorach, w tym także eleganckim srebrnym szczotkowanym.

Fronty znaków wykonujemy z wysokiej jakości plexi 3mm, według palety kolorów Perspex lub Evonik.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!