PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D - MAXIMUSLitery 3D - MAXIMUSLitery 3D - MAXIMUSLitery 3D - MAXIMUS

Litery 3D podświetlane z plexi

Projekt MAXIMUS to realizacja niestandardowej czcionki w formie liter 3D z plexi niebieskiej, podświetlanych LED. Znaki wykonane w tej technologii posiadają świecące fronty i boki. Taki efekt stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla liter blokowych z bokami z giętej taśmy aluminiowej (w których świecą tylko fronty).

Zaletą kloszy liter z plexi jest możliwość łączenia kolorów (oprócz jednolitych kloszy, jak na zdjęciach obok, możemy również wykonać świecące klosze dwukolorowe - np. fronty niebieskie, boki białe).

Litery 3D z plexi LED naszej produkcji posiadają 8 cm głębokości, dzięki czemu uzyskujemy optymalne podświetlenie znaku. Produkty tego typu wykonujemy o wysokości od 30 cm do nawet 120 cm. Do podświetlenia znaków używamy markowych modułów LED 12V, które są w pełni wodoodporne, ze stabilizacją napięcia, płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Z każdej litery wyprowadzony jest przewód zasilający (do podłączenia zasilacza).

Napis z liter 3D, pod względem montażu, możemy wykonać w 3 wariantach - do wyboru:

  • sam napis (przekazujemy osobne litery)
  • napis na stelażu (litery zamontowane na stelażu z profili aluminiowych)
  • napis na płycie podkładowej (litery zamontowane na dibondzie 3 mm)

Do realizacji napisów w technologii 3D z plexi LED najbardziej zalecane są czcionki standardowe, natomiast istnieje również produkcja bardziej zaawansowanych fontów lub logotypów. Wykonalność czcionki lub logo określamy po przesłaniu nam projektu (najbardziej wskazany jest plik w wersji wektorowej). Każda realizacja logo 3D podświetlanego lub napisu w czcionce niestandardowej podlega indywidualnej wycenie.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!