PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D - BOSSLitery 3D - BOSSLitery 3D - BOSS

Litery 3D podświetlane z plexi

Za nami tydzień BLACK WEEK, obfitujący w różnego rodzaju promocje skumulowane wokół dnia BLACK FRIDAY, o którym z roku na rok coraz głośniej w mediach.

Tym razem, oprócz atrakcyjnych rabatów w wybranych kategoriach, przygotowaliśmy dla naszych Klientów niecodzienną promocję z myślą: "skoro CZARNY piątek, to niech w tym czasie króluje CZARNY kolor"! Serdecznie dziękujemy wszystkim łowcom okazji, którzy skorzystali z tej opcji i wzięli udział w naszej promocji BLACK FRIDAY oferującej upust cenowy dla reklam zawierających w projekcie kolor czarny.

A czerń można wykorzystać w reklamie na wiele ciekawych sposobów ― na przykład w postaci frontów liter 3D! Plexi czarna nie przepuszcza światła, dzięki czemu użycie takiego koloru na licach znaków daje interesujący efekt, w którym świecą tylko boki: białe lub w wykonane w wybranej barwie plexi dostępnej we wzorniku tego materiału.

Jako przykład zastosowania takiej kombinacji pokazujemy napis BOSS.

Nasze czarno-białe litery z plexi cechują się:

  • klimatycznym i stylowym podświetleniem
  • przyciemnionymi frontami, otoczonymi poświatą, co stanowi ciekawe nawiązanie do popularnego efektu HALO
  • wysoką estetyką wykonania (cięcie CNC)

Nie każdy wie, że kolor czarny również możemy podświetlić! Stosuje się w tym celu specjalną plexi Black&White (nazywaną także plexi "dzień i noc"). Ale takie rozwiązanie stosujemy nie we wszystkich realizacjach ― wszystko zależeć będzie od danego projektu reklamy. Zapraszamy do kontaktu w celu skonsultowania projektu planowanej reklamy, nasi doradcy służą pomocą i zaproponowaniem optymalnej technologii.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!