PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D z plexi LED - Propellet24Litery 3D z plexi LED - Propellet24Litery 3D z plexi LED - Propellet24Litery 3D z plexi LED - Propellet24

Litery 3D podświetlane z plexi

Po wielkim sukcesie paczkomatów, nadeszła fala popularności na różnego typu "-maty", czyli interaktywne punkty odbiorów/dostaw towarów. Powstały np. jabłkomaty, jajkomaty, a teraz także... pelletomaty!

Polecamy gorąco ten nowoczesny i niewątpliwie wygodny punkt nabycia pelletu, sygnowany przez naszego Klienta – opolską firmę Propellet24!

W celu "podpisania" pelletomatu otrzymaliśmy zlecenie na wyprodukowanie reklamy świetlnej w postaci logo, składającego się z liter 3D. Warunkiem było efektowne podświetlenie frontów i boków, a więc zamówienie zrealizowaliśmy w technologii znaków przestrzennych z plexi podświetlanych LED. Dało to rezultat pięknego i wyraźnego zestawienia świecących biało-zielonych frontów z mocno rozświetlonymi zielonymi bokami. Takiej reklamy nie da się nie zauważyć!

To nie pierwsza reklama świetlna, którą mieliśmy przyjemność tworzyć dla firmy Propellet24 – jakiś czas temu podejmowaliśmy temat dużej reklamy z liter 3D na stelażu, a była ona jeszcze wykonywana przed kosmetyczną zmianą nazwy marki.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!