PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D z bokami z plexi ALKOHOLE - reklama sklepu monopolowegoLitery 3D z bokami z plexi ALKOHOLE - reklama sklepu monopolowegoLitery 3D z bokami z plexi ALKOHOLE - reklama sklepu monopolowegoLitery 3D z bokami z plexi ALKOHOLE - reklama sklepu monopolowego

Litery 3D podświetlane z plexi

Litery 3D podświetlane LED tworzące napis ALKOHOLE, zostały wykonane z plexi giętej termiczne. Zaletą tego rozwiązania jest świecenie liter frontem jak i bokami, lecz nie w tym przypadku, ponieważ klient zażyczył sobie skontrastować białe fronty z czarnymi bokami. Całość została zamontowana dodatkowo na stelażu aluminiowym.

Ten wyjątkowy okres dotknął wielu branż, ale tej chyba nic nie grozi ;). Gdyby ktoś chciał się przebranżowić, to z przyjemnością wykonamy podświetlany LED napis 3D na sklep, również sklep monopolowy.

Zapraszamy do kontaktu +48 729 910 086

 

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Litery 3D podświetlane z plexi
12345
Tomasz - ALkostrefa, 2020-12-01
Witam serdecznie, litery są super widoczne i podświetlenie idealne. Zwrócę się pewnie do Was niedługo z zapotrzebowaniem na pozostałe sklepy, w kolejnym zastanawiam się jakie rozwiązanie zastosować
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!