PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Volvo - przestrzenne litery podświetlaneVolvo - przestrzenne litery podświetlane

Litery 3D podświetlane z plexi

Litery 3D z plexi podświetlane LED to jedna z głównych pozycji w naszej ofercie reklamy zewnętrznej. Jest to doskonały sposób na uzyskanie efektownego szyldu: atrakcyjnego w ciągu dnia i bardzo widocznego w nocy (ponieważ znaki świecą całą swoją powierzchnią - frontem i bokami). Dodatkową zaletą tej technologii jest możliwość stosowania różnorodnych czcionek i kształtów, a także możliwość dobierania różnych kolorów plexi (np. lico litery w jednym kolorze, boki liter w innym kolorze). Podczas realizacji każdego szyldu, na życzenie Klienta możemy dobrać do całego napisu odpowiedni zasilacz i dołączyć go do zestawu w atrakcyjnej cenie.

Litery 3D z plexi podświetlane LED możemy wykonać w różnych wielkościach - od 25 cm do nawet 100 cm wysokości! Doskonałym przykładem wykonanych przez nas znaków o największej możliwej wysokości (100 cm) jest prezentowany obok szyld VOLVO. Lica zostały wykonane z plexi w kolorze granatowym, natomiast boki - w kolorze białym.

Prezentowane powyżej zdjęcia ukazują dodatkowo sposób montażu wykonanych przez nas liter 3D. Montaż jest prosty: polega na odkręceniu klosza liter, przykręceniu do elewacji tyłu liter (wykonanego z płyty PCV), podłączeniu elektryki i nałożeniu klosza (z przykręceniem).

Podświetlenie stosowane w naszej firmie to wodoodporne, markowe moduły LED, o wzmocnionej jasności i szerokim kącie świecenia. Wykonywane przez nas litery przeznaczone są do długotrwałej ekspozycji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, mróz).

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!