PL | DE
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D - BAR na stelażuLitery 3D - BAR na stelażuLitery 3D - BAR na stelażu

Litery 3D podświetlane z plexi

Napis BAR wykonywaliśmy już wielokrotnie, w różnych kombinacjach (na przykład z powiększoną literą "A" w środku napisu) i w różnych wersjach kolorystycznych. Na zdjęciach obok prezentujemy realizację napisu o wielkości około 150x50 cm, w wersji podświetlanej LED, czerwono-białej.

Niniejsze litery 3D wykonaliśmy z plexi, a więc świecą one całymi kloszami. Alternatywną technologią byłoby ALB, czyli boki z giętej maszynowo taśmy aluminiowej (wtedy świeciłyby tylko fronty liter).

Znaki zamontowaliśmy na stelażu, który wykonujemy z profili aluminiowych (w kształcie litery "U" - można w nich poprowadzić i schować okablowanie). W tym przypadku był to stelaż standardowy (czyli do montażu na ścianę). W razie konieczności wykonujemy również wersję stelażu na dach. Do zestawu dołączyliśmy wodoodporny zasilacz 12V.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką lub podobną realizacją napisu podświetlanego, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!