PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D - BAR na stelażuLitery 3D - BAR na stelażuLitery 3D - BAR na stelażu

Litery 3D podświetlane z plexi

Napis BAR wykonywaliśmy już wielokrotnie, w różnych kombinacjach (na przykład z powiększoną literą "A" w środku napisu) i w różnych wersjach kolorystycznych. Na zdjęciach obok prezentujemy realizację napisu o wielkości około 150x50 cm, w wersji podświetlanej LED, czerwono-białej.

Niniejsze litery 3D wykonaliśmy z plexi, a więc świecą one całymi kloszami. Alternatywną technologią byłoby ALB, czyli boki z giętej maszynowo taśmy aluminiowej (wtedy świeciłyby tylko fronty liter).

Znaki zamontowaliśmy na stelażu, który wykonujemy z profili aluminiowych (w kształcie litery "U" - można w nich poprowadzić i schować okablowanie). W tym przypadku był to stelaż standardowy (czyli do montażu na ścianę). W razie konieczności wykonujemy również wersję stelażu na dach. Do zestawu dołączyliśmy wodoodporny zasilacz 12V.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką lub podobną realizacją napisu podświetlanego, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z plexi » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!