PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Podświetlane litery - efekt HALO - JumanjiPodświetlane litery - efekt HALO - JumanjiPodświetlane litery - efekt HALO - Jumanji

Litery podświetlane od tyłu

Litery i obiekty podświetlane efektem HALO posiadają atrakcyjną otoczkę świetlną. W tej technologii możemy wykonać napisy w niemal dowolnej czcionce. Możliwy jest także wybór koloru podświetlenia LED (biały, czerwony, niebieski lub zielony).

Prezentowany obok przykład to napis "JUMANJI" (o wysokości 30 cm) wykonany w nietypowej czcionce, wycięty z dibondu czarnego błysk o grubości 3 mm, podświetlony w kolorze zielonym. Litery montowane są do powierzchni docelowej za pomocą dystansów zatrzaskowych (2,5 cm), dzięki czemu uzyskuje się atrakcyjny efekt przestrzennego szyldu podświetlanego. Każda litera podklejona jest od tyłu taśmą LED, odporną na warunki atmosferyczne. Efekt HALO nadaje się więc doskonale dla reklam zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

poprzednia « Litery podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!