PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery - w przybliżeniuLitery - z profiluFirana - widok z przodu

Litery podświetlane od tyłu

Litery podświetlane od tyłu to bardzo atrakcyjna forma reklamy, a jednocześnie ekonomiczna i niedroga w produkcji. Same litery z efektem halo / echo są lekkie, łatwe w montażu, a ich podświetlenie daje niesomowity efekt wizualny. Są doskonałą alternatywą dla liter przestrzennych (liter 3D) podświetlanych LED, umożliwiając wykorzystanie praktycznie nieograniczonych wariacji czcionek i kształtów.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, wytrzymałość, niska cena i znakomity wygląd. Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt, o dowolnym kolorze. Do wyboru mamy również różne kolory oświetlenia LED, a także efekty wizualne, jak pulsacja, mruganie, ściemnianie i rozjaśnianie.

Prezentowane obok litery zostały wykonane z czerwonej, 3mm plexi, wzmocnionej konstrukcyjnie płytą z PCV. Całość podświetlono wodoodporną taśmą LED, a litery zamontowano na 25mm, łatwych w montażu dystansach zatrzaskowych. Całość zasilana jest wodoszczelnym zasilaczem 12V.

poprzednia « Litery podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!